Współczesna reklama coraz częściej sięga po zaawansowane technologicznie rozwiązania. Telewizja i radio są rzeczami, które od dawna są bardzo często wykorzystywane, w ostatnich latach obok nich popularność też zdobywa.

projekt
Ale coraz więcej zmienia się również jeżeli będzie chodzić o standardową reklamę zewnętrzną, która w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. W miejsce statycznych bilboardów i tablic reklamowych coraz częściej zaczynają się pojawiać telebimy, które mają znacznie więcej możliwości – .

Czy uzupełniające materiały odnoszące się do poruszanej tu sprawy byłyby dla Ciebie pomocne? Jeżeli tak, kliknij ten link – to wiarygodne omówienie.

Posiadają one parę ważnych zalet, dzięki jakim popularność ich bez przerwy wzrasta. Typowy telebim Lublin Galeria Olimp jest złożony z pewnej liczby paneli, z jakich każdy zawiera kilkadziesiąt niewielkich punktów. Z kolei każdy punkt jest złożony z trzech diod w różnych kolorach, jakie świecąc dają ostateczny, widoczny przez odbiorcę kolor.

Lokal do wynajęcia

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com

Z diodami związana jest pierwsza bardzo duża zaleta telebimów, czyli to, że są one świetnie widzialne bez względu na panujące warunki. Nawet w ciemności czy przy śniegu i deszczu świecą na tyle jasno, że bardzo dobrze widać emitowane na nich obrazy – więcej jest na Poza tym ekran led Przemyśl Przemyska zastosować można do emitowania rozmaitych animacji czy czasem i filmów, co daje dużo więcej możliwości w stosunku do statycznych tablic.

Aby zmienić reklamę nie trzeba delegować pracownika, aby przykleił plansze, a wystarczy tylko wgrać odpowiedni plik do układu sterującego. W niejednym przypadku nawet nie trzeba z tym jechać do miejsca montażu tablicy, ponieważ wszystko da się zrobić zdalnie, za pomocą internetu.