W jaki sposób mądrze wziąć pożyczkę w instytucji pozabankowej?
Rynek kredytów konsumpcyjnych w naszym kraju ma się całkiem nieźle. Nasi rodacy pożyczają chętnie pieniądze na remont domu czy też zrealizowanie małych i dużych marzeń. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim całkiem prosta dostępność ofert finansowych jakimi są kredyty konsumpcyjne.

Co interesujące, coraz większą popularnością cieszą się kredyty i pożyczki, które konsumenci zaciągają poza firmami finansowymi którymi są banki. Obecnie na rynku jest sporo firm, które udzielają pożyczek bez większych formalności. Tego typu propozycje trafiają w potrzeby konsumentów, którzy cenią sobie minimum formalności jak i okres oczekiwania na pieniądze. Typowym produktem dostępnym na rynku jest pożyczka bankowa Filarum. Instytucja ta jest w tym biznesie jedną z wyjątkowo rozpoznawalnych spośród wszystkich firm pozabankowych. Interesującą ofertą jest pożyczka pln, która jest totalnie bez kosztowa, jeśli spłacimy wszystko do 30 dni. Każda następna pożyczka jest już oprocentowana a koszt kredytu różni się w zależności od ilości dni, które miną do spłaty całkowitej kredytu. Jeżeli mamy w planie wziąć tylko jednej kredyt w horyzoncie dłuższego czasu a także spłacimy ją w trzydzieści dni, to darmowa oferta Filarum wydaje się być naprawdę zachęcająca – rzetelna pożyczka pozabankowa soho credit. Pamiętajmy jednak, że brak spłaty w terminie sprawi, iż zostaniemy zobowiązani do spłacenia kredytu wraz ze wszystkimi kosztami dodatkowymi jak i oprocentowaniem.

prawo

Autor: Troy David Johnston
Źródło: http://www.flickr.com
W taki sam sposób skonstruowana jest pożyczka bankowa Soho Credit, jaka także ma do zaoferowania pierwszą pożyczkę na 30 dni za darmo. Jeśli chodzi o następne kredyty to są one odrobinę tańsze niż w opisywanym wcześniej Filarum. Soho Credit nie może pochwalić się aż tak dużą rozpoznawalnością w porównaniu do Filarum – , jednak obie propozycje są mocno konkurencyjne. Co ciekawe, w większości firm oferujących szybkie kredyty pozabankowe mamy możliwość złożenia wniosku przez Internet, natomiast decyzja jest podejmowana bardzo szybko. Komfort obsługi oraz wnioskowania jest z całą pewnością jednym z wielu argumentów, jakie sprawiają, że takie propozycje cieszą się uznaniem. Znacznie ofert pozabankowym rośnie z każdym rokiem, co spędza sen z powiek właścicielom banków z całą pewnością wprowadza w zły humor wszystkich bankowców. Pożyczki pozabankowe mogą pochwalić się coraz większym udziałem w całości udzielanych w Polsce kredytów i pożyczek. Mimo to, warto czytać regulaminy i kosztorysy aby zdawać sobie sprawę z całości wszystkich kosztów oraz uregulowań. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego stresu oraz problemów.

Jeśli mamy w planach wziąć pożyczkę pozabankową, wypada przeanalizować wiele propozycji żeby mieć pewność, iż w ostateczności wybierzemy ofertę najtańszą i odpowiadająca naszym możliwościom. W sieci jesteśmy w stanie znaleźć porównywarki pożyczek konsumenckich, jakie przybliżą nam wszystkie detale tych propozycji finansowych.