Jeśli chciałbyś pożyczyć jakieś pieniądze na jakikolwiek cel, najczęściej posiadasz dwie możliwości: możesz udać się do banku lub do innej spółki finansowej, jaka ma działalność pozabankową.

Odmienność tkwi w tym, że banki niezwykle dokładnie badają Twoją historię pożyczkową, natomiast tzw. parabanki już nie w każdym wypadku. Poza tym w tego typu wypadku, pieniądze pochodzą z majątku własnego spółki, która tego typu pożyczki udziela.
prawa

Autor: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com

Należałoby zaznaczyć, że kredyt to w żadnym wypadku nie jest taka sama usługa co pożyczka. Ta może być udzielona przez kogokolwiek na dowolny cel, z kolei kredyt mógłby zostać udzielony tylko przez bank. Jeśli zatem dla przykładu ujrzałeś w markecie meblowym pewien śliczny wykonany ze skóry narożnik i interesuje Cię pożyczka pozabankowa Smart Pożyczka to najlepsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jest to korzystne zwłaszcza w takich sytuacjach, gdy nie chciałbyś, aby banki kontrolowały Twoje zdolności kredytowe, ponieważ masz też inne poważne wierzytelności.
W przeciwieństwie do zwykłego kredytu, taka Smart Pożyczka udzielana jest osobom bez zbędnych pytań, a decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest w ciągu kilku minut tak, abyś był w stanie dysponować pożyczonymi środkami już po ok. 15 minutach. Taką tzw. „chwilówkę” mogłabyś wziąć przez internet lub nawet przez sms.

Taka anonimowa pożyczka (pożyczkodawca nie kontaktuje się z Twym zakładem pracy) jest udzielana na sumę nie większą od 3000 zł.

Gdy przejdziesz do meritum sprawy, to pamiętaj, że masz możliwość uzyskać pozostałe dane na opisywany wątek – przeczytaj tutaj wszystko, co okazuje się przydatne tu.

Co istotne, okres na oddanie pożyczki regulujesz Ty. Mogłoby to więc być 10, 15, 20, 25 albo 30 dni.