Czy też pragnęłabyś, aby to bank został Twym pożyczkobiorcą? Czy wiesz, że to Ty możesz pożyczyć oszczędności domowi bankowemu, który po wcześniej określonym czasie będzie musiał oddać Tobie pieniądze wspólnie z odsetkami? To nie wyłącznie możliwe, ale ogólnie robione już od wielu lat.

I to na całym świecie. Jak to możliwe?
sprzątanie

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo prosty sposób. Tego typu forma pożyczki, w której to petent domu bankowego pożycza mu pieniądze to zwykła lokata Idea Bank. Tak, to m.in. w taki sposób banki zdobywają finanse, jakie później stosują do np. udzielania kredytów. Forsa wykonuje pieniądze (zobacz pożyczki pod zastaw mieszkania). Tego typu lokata Idea Bank jest zazwyczaj oprocentowana od ok. 2 do 4 procent w okresie roku, w czasie gdy osiągnięte w ten wariant pieniądze bank pożycza komuś na przykładowo dziesięć %. To jest interes, tu nie ma niczego prywatnego. Każdy chce zarobkować. Banki również. Pomyśl o pieniądzach nie jako o środkach finansowych, czymś za co można zakupić kawę lub pojazd, a jak o zwykłym towarze, który można by kupić i sprzedać. Taki inny sposób rozumowania o banknocie zezwala instytucjom finansowym na ich funkcjonowanie. Pomyśl o czymś takim jak lokata Idea Bank oraz bądź wierzycielem instytucji finansowej.
Z takowym doświadczeniem będziesz mogła wypożyczyć oszczędności jakiemuś koledze i objaśnić mu, iż w analogiczny sposób działa właściwa lokata Idea Bank.

Kliknij ten link, a potem zdobądź więcej szczegółów (http://www.trenerzy.pl/szkolenia/zarzadzanie-projektami/) w kontekście rozpatrywanej w tym serwisie treści. Otrzymasz wtedy szerszą wiedzę.

Jednak jak ona w ogóle funkcjonuje? Więc na lokata Idea Bank możesz wpłacić sumę od 500 do 10000 PLN i to bez zakładania rachunku.

Pamiętaj wszakże, iż lokata Idea Bank to tzw. produkt bankowy przeznaczony tylko dla nowych klientów. A kiedy bank przekaże Ci Twój wkład? Więc lokata Idea Bank mogłaby zostać zakładana na 1, 2 albo trzy mies..