last minute

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyjazd wakacyjny – jaki kierunek obrać oraz w jaki sposób zorganizować naprawdę interesującą wycieczkę?

Dominikana
Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie oczekuje na wakacje, które dziś bardzo często są organizowane nie tylko latem, gdyż zróżnicowany wachlarz wyjazdów zagranicznych powoduje, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet kiedy w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego wskazane jest współcześnie wybrać?

Dominikana - perła Karaibów

Karaiby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Dominikana, państwo położone na wyspie Haiti to jedno z ulubionych miejsc na ziemi nie tylko hollywodzkich gwiazd. Aktualnie, na pięknych plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Malinowskich oraz Nowaków.

Myślisz które tropikalne wakacje wybrać? Nie wahaj się dłużej, gdyż Indie last minute to idealna opcja!

wczasy
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce aktualnie jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od kilkunastu dni utrzymują się ujemne temperatury, a śnieg pokrył już nieomalże wszelkie miejscowości. Dla maluchów jest to duża frajda, bowiem one lubią jeździć na sankach czy nartach.

Z całą pewnością biura podróży Poznań mają ciekawe Egipt wycieczki, dlatego nie czekaj więcej czasu tylko już teraz udaj się do jednego z oddziałów

Odpoczynek na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Okres ferii dla zdecydowanej większości osób jest najprzyjemniejszym czasem w trakcie całego roku. To naturalnie w owym czasie da się odetchnąć, rozluźnić się oraz uzbierać siły i motywację do działania na najbliższe tygodnie.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nic dziwnego więc, że gdzie się nie obejrzysz pojawiają się oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może odwiedzić jeden z egzotycznych krajów nie wydając przy tym sporej puli pieniędzy. Warunek jest jeden – powinno się bacznie monitorować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko moment nieuwagi, aby przeoczyć atrakcyjną wycieczkę.
Syndicate content