last minute

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyjazd wakacyjny – jaki kierunek obrać oraz w jaki sposób zorganizować naprawdę interesującą wycieczkę?

Dominikana
Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu Polaków z niecierpliwością oczekuje na wakacje, które współcześnie bardzo często są organizowane nie tylko latem, jako że różnorodny wachlarz wycieczek zagranicznych powoduje, że można wyjechać do gorących krajów nawet jeżeli w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego dobrze jest dzisiaj wybrać?

Dominikana - perła Karaibów

Karaiby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Dominikana, państwo położone na wyspie Haiti to jedno z ulubionych miejsc na ziemi nie tylko hollywodzkich gwiazd. Aktualnie, na pięknych plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Malinowskich oraz Nowaków.

Myślisz które tropikalne wakacje wybrać? Nie wahaj się dłużej, gdyż Indie last minute to idealna opcja!

wczasy
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym państwie w chwili obecnej jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od paru dni utrzymują się minusowe temperatury, a biały puch pokrył już niemal wszelkie miejscowości. Dla maluchów jest to duża gratka, albowiem one lubią jeździć na sankach czy nartach.

Z całą pewnością biura podróży Poznań mają ciekawe Egipt wycieczki, dlatego nie czekaj więcej czasu tylko już teraz udaj się do jednego z oddziałów

Odpoczynek na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Okres wakacji dla zdecydowanej większości osób jest najprzyjemniejszym czasem w trakcie całego roku. To oczywiście wówczas można odetchnąć, zrelaksować się , a także uzbierać siły i motywację do pracy na najbliższe tygodnie.

Dokąd na last minute

wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Źródło: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Sezon wakacyjny w pełni, nic dziwnego więc, że wszędzie widać oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może odwiedzić jeden z gorących tropikalnych państw nie pozbywając się przy tym sporej ilości pieniędzy. Szkopuł jest jeden – trzeba starannie śledzić oferty biur podróży. Wystarczy bowiem sekunda nieuwagi, aby przeoczyć kapitalną wycieczkę.
Syndicate content