opłaty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju dokumenty są niezbędne przy otwieraniu własnej fundacji i kto mógłby to zrobić?

fundacja
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie każdy z nas posiada okazję niesienia pomocy innym osobom w bardzo wygodny sposób. Mogą to zrobić bezpośrednio lub korzystając z pośrednictwa tak zwanej instytucji pożytku publicznego.

Big data jako narzędzie optymalizacji reklamy

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Big data to narzędzia do analizy i poprawienie marketingu w social media. Jest to branie, obróbka, analizowanie i przedstawienie graficzne danych. Firmy biorą dane z różnych źródeł, porównują je, oceniają, a na podstawie wysnutych wniosków pomagają jednostkom, bądź instytucjom w ich działaniach.

Kluczowe zagadnienia dla początkującego biznesmena. Co trzeba wiedzieć na początku?

dokumenty
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletowanie zespołu najczęściej zajmuje kawałek czasu, szczególnie kiedy dopiero rozpoczynamy działalność gospodarczą i stawiamy pierwsze kroki. Jeżeli wiele rzeczy umiemy wykonać samodzielnie, to świetnie, natomiast kwestie księgowe, za jakie odpowiadamy, najlepiej będzie powierzyć komuś doświadczonemu, z właściwym przygotowaniem, kompetencjami i obeznanemu w świecie księgowości. Możemy wybierać spośród dwóch opcji – zewnętrznego biura księgowego, albo księgowej na etacie.

Kto winien złożyć formularz PIT-28 i w jaki sposób szybko go uzupełnić?

billboard reklamowy
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych dniach wszelakie sprawy podatkowe mamy bardzo łatwiejsze. Nasze babcie miały możliwość tylko śnić o prędkim wypełnianiu PIT-ów i wysyłaniu ich bez wychodzenia z mieszkania.
Syndicate content