opłaty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju dokumenty są niezbędne przy otwieraniu własnej fundacji i kto mógłby to zrobić?

fundacja
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie każdy z nas posiada okazję niesienia pomocy innym osobom w bardzo wygodny sposób. Mogą to zrobić bezpośrednio lub korzystając z pośrednictwa tak zwanej instytucji pożytku publicznego.

Big data jako narzędzie optymalizacji reklamy

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Big data to narzędzia do analizy i poprawienie marketingu w social media. Jest to pobieranie, obróbka, analizowanie i przedstawienie graficzne danych. Firmy pobierają dane z różnych źródeł, zestawiają je, oceniają, a na kanwie wyciągniętych wniosków pomagają firmom, czy instytucjom w ich aktywności.

Kluczowe zagadnienia dla początkującego biznesmena. Co trzeba wiedzieć na początku?

dokumenty
Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletowanie zespołu do pracy najczęściej zajmuje kawałek czasu, szczególnie kiedy dopiero rozpoczynamy swoją działalność i robimy pierwsze kroki. Jeśli sporo rzeczy potrafimy wykonać sami, to doskonale, natomiast sprawy rachunkowe, za które jesteśmy odpowiedzialni, najlepiej będzie powierzyć komuś doświadczonemu, z odpowiednim wykształceniem, kompetencjami i obeznanemu w świecie księgowości. Można dokonać wyboru spomiędzy 2 możliwości – zewnętrznego biura księgowego, lub księgowej na etacie.

Kto winien złożyć formularz PIT-28 i w jaki sposób szybko go uzupełnić?

billboard reklamowy
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych dniach wszelakie sprawy podatkowe mamy bardzo łatwiejsze. Nasze babcie miały możliwość tylko śnić o prędkim wypełnianiu PIT-ów i wysyłaniu ich bez wychodzenia z mieszkania.
Syndicate content