komunikacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób poradzić sobie w czasie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys bardzo szkodzi właścicielom różnych firm. Współczesne czasy nie są dla nich za bardzo łaskawe. Mnóstwo rodaków, w trosce o rodzinny budżet, zdecydowanie tnie wszelkie niepotrzebne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji łatwo skusić potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Ludzie nie dają się teraz złapać tylko na ogromne zniżki cenowe. Potrzebują oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, należy szybko zdecydować się na consulting.

Impreza organizacyjna – czy przeznaczone na jej organizację koszty rzeczywiście się zwracają i dlaczego to dobra inwestycja?

impreza firmowa
Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, że dla posiadacza firmy zaplanowanie interesującej imprezy integracyjnej jest jedynie niepotrzebnym obciążeniem finansowym. Tymczasem, w rzeczywistości to doskonała inwestycja w kapitał ludzki swojej firmy. Z jakiego powodu? Integracja sprawia, że pracownicy działają o wiele lepiej jako zespół, gdy świetnie się znają, a podczas wspólnej zabawy przełamywane są różnego rodzaju bariery dotyczące komunikacji.
Syndicate content