plaże

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Całkiem inne wakacje. Podróżowanie bez zwiedzania – jak zobaczyć świat od kuchni?

Portugalia
Źródło: pixabay.com
Zwykle podróże do państw Europy oznaczają zwiedzanie popularnych zabytków w stolicach państw, jakich długą listę kojarzymy z lekcji geografii. Lecz sporo osób patrzy na kraje, jakie zwiedza, w inny sposób. Chce poznać drugiego człowieka i kulturę, zrobić coś razem z tubylcami, a nie tylko zobaczyć miejsca uznane za warte zwiedzenia.

Wczasy nad polskim morzem 2014

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Możemy więc już teraz zastanowić się nad letnimi wyjazdami. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” - ale jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy parę chwil na wyszukanie noclegu.
Miejscowością, w której dobrze spędzą wypoczynek, i rodziny z dziećmi i spragnieni wrażeń młodzi ludzie jest Kołobrzeg. To klimatyczne, czyste, cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnią.

Na wakacje poleć samolotem

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Wszyscy kochamy wakacje, zwłaszcza gdy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Tylko w którą stronę świata wyruszyć? W ostatnich latach Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję. Najpopularniejsze regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to idealne miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, radośnie zaprasza każdego i nie ma tu mowy o nudzie!

Naprawdę duży wybór może nas zaskoczyć - propozycje na urlop

wyspa na Malediwach
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami możemy odnieść poczucie, iż już wszystko widzieliśmy, iż nie ma już miejsc, które mogłyby nas zachwycić i mogłyby powodować, iż będziemy takie wyjazdy wspominać niesamowicie wspaniale. Prawda mimo wszystko jest taka, iż jest tak wiele fantastycznych rejonów na świecie, że na pewno odnajdziemy coś odpowiedniego dla siebie oraz co jeszcze istotniejsze, coś co będzie w niesamowicie przystępnej kwocie.
Syndicate content