plaże

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Całkiem inne wakacje. Podróżowanie bez zwiedzania – jak zobaczyć świat od kuchni?

Portugalia
Źródło: pixabay.com
Najczęściej wyjazdy do krajów europejskich oznaczają zwiedzanie popularnych miejsc zabytkowych w stolicach państw, których spis kojarzymy z lekcji geografii. Ale sporo osób zaczyna spoglądać na miejsca, jakie zwiedza, w inny sposób. Ludzie chcą poznać ludzi i kulturę, zrobić coś razem z rodzimymi mieszkańcami, a nie tylko zwiedzić miejsca warte zwiedzenia.

Wczasy nad polskim morzem 2014

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Możemy więc już teraz zastanowić się nad letnimi wyjazdami. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” - ale jeśli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy parę chwil na wyszukanie noclegu.
Miejscowością, w której dobrze spędzą wypoczynek, i rodziny z dziećmi i spragnieni wrażeń młodzi ludzie jest Kołobrzeg. To klimatyczne, czyste, cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem i latarnią.

Na wakacje poleć samolotem

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Każdy z utęsknieniem czeka na wakacyjny urlop, szczególnie kiedy roztacza się przed nami wizja wycieczki do innego kraju. Ale w który zakątek świata wyruszyć? Ostatnimi czasy Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to wymarzone miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Naprawdę duży wybór może nas zaskoczyć - propozycje na urlop

wyspa na Malediwach
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami możemy odnieść wrażenie, iż już wszystko zaobserwowaliśmy, że nie ma już przestrzeni, które mogłyby nas zachwycić i mogłyby spowodować, iż będziemy takie wyjazdy wspominać niesamowicie wspaniale. Prawda jednak jest taka, iż jest tak wiele fantastycznych regionów na świecie, że na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie i co jeszcze istotniejsze, coś co będzie w niesamowicie przystępnej cenie.
Syndicate content