sezon

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na urlop w góry!

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na zewnątrz robi się coraz cieplej, a zatem zbliża się czas idealny na wypoczynkowe eskapady. O ile łudzisz się, że w tym roku można pojechać w jakieś znane wakacyjne miejsce bez zabukowania pobytu na sporo miesięcy przed terminem, muszę cię rozczarować – to jest nieprawdopodobne.

Jeżeli nie przepadasz za wakacyjnym wylegiwaniem się na plaży i preferujesz aktywny relaks na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

wakacje - portret
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy Polak marzy, aby oprócz godnego wynagradzania i samospełnienia w aktywności zawodowej, choć raz w roku wybrać się z rodziną na letni wypoczynek. Gdy nadchodzi sezon urlopowy, zaczynają się konkretne dyskusje przy jadalnym stoliku o tym, w które rejony pragnęlibyśmy się udać, jaką kwotę pieniędzy zamierzamy przeznaczyć na letni wypad i jaką formę relaksu wybierzemy w bieżącym sezonie.

Godne zainteresowania noclegi w pobliżu morza dostępne w korzystnej cenie

morze
Autor: Selden Vestrit
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew niektórym poglądom noclegi w pobliżu morza nie muszą być kosztowne, nawet gdy postawimy na jeden z bardziej popularnych kurortów wakacyjnych. Strzałem w dziesiątkę może być na przykład Łeba, ponieważ cieszy się powodzeniem także wśród wczasowiczów z innych krajów. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem we wspomnianej miejscowości można liczyć na mnóstwo atrakcji, obok których nie należy przechodzić obojętnie.

Wycieczka w góry - atrakcje w Zakopanem

zakopane
Źródło: www.morguefile.com
Wakacje w Zakopanem 2013 będą dobrym wyborem. Góry są cudowne nie tylko w okresie zimowym, gdy można dodatkowo poszusować na nartach. Także w lecie możemy dobrze zaplanować czas, aby się nie nudzić. Zakopane to wyjątkowe miasto, które jest stolicą Tatr, i to zobowiązuje je do tego, by turyści byli zadowoleni z pobytu także w lipcu bądź sierpniu.
Syndicate content