sezon

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na urlop w góry!

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas najlepszy na odprężające wyprawy. Jeżeli myślisz, że w tym roku można wybrać się w jakieś popularne wypoczynkowe miejsce bez zabukowania pobytu na sporo miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.

Jeżeli nie przepadasz za wakacyjnym wylegiwaniem się na plaży i preferujesz aktywny relaks na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

wakacje - portret
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy obywatel Polski marzy, aby prócz godnego wynagradzania i samospełnienia w pracy zawodowej, choć raz w roku udać się z rodziną na letni odpoczynek. Gdy zbliża się okres urlopowy, rozpoczynają się konkretne dyskusje przy jadalnym stoliku o tym, w które miejsce pragnęlibyśmy się udać, jaką sumę pieniędzy planujemy przeznaczyć na wczasowy wyjazd i jaką formę relaksu wybieramy w bieżącym sezonie.

Godne zainteresowania noclegi w pobliżu morza dostępne w korzystnej cenie

morze
Autor: Selden Vestrit
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew niektórym poglądom noclegi w pobliżu morza nie muszą być szczególnie drogie, nawet jeżeli skusimy się na jeden z popularniejszych kurortów wakacyjnych. Idealnym wyborem może być chociażby Łeba, ponieważ cieszy się powodzeniem także wśród przyjezdnych z zagranicy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ we wspomnianej miejscowości można liczyć na mnóstwo atrakcji, obok których nie można przejść obojętnie.

Wycieczka w góry - atrakcje w Zakopanem

zakopane
Źródło: www.morguefile.com
Wakacje w Zakopanem 2013 będą idealnym wyborem. Tatry są cudowne nie tylko w czasie zimowym, gdy można ponadto pojeździć sobie na deskach. Także w lecie możemy robić wiele, by było ciekawie. Zakopane to wyjątkowe miasto, które jest stolicą Tatr, i to zobowiązuje je do tego, żeby przyjezdni byli zadowoleni z pobytu również w lipcu bądź sierpniu.
Syndicate content