góry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wakacje w okolicach miasta

Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiast marzyć o dalekich podróżach w egzotyczne miejsca, trzeba znaleźć interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Tych miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe zwiedzanie miasta i jego okolic wcale nie musi być banalne. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się odpowiednio przygotujemy.

Co powinniśmy zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwrócić uwagę?

krajobraz gór
Autor: tinyfroglet
Źródło: http://www.flickr.com
Nowy Targ to piękne miasto zlokalizowane w granicach województwa małopolskiego, jakie jest świetnym punktem wypadowym dla wielbicieli Podhala. Nowy Targ, położony u zbiegu bardzo istotnych w tym rejonie rzek: Białego oraz Czarnego Dunajca to miejsce, z jakiego możemy wyruszyć jednocześnie w Tatry, jak i w Pieniny. Malownicze oraz atrakcyjne pod kątem turystycznym są także najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - całkiem przydatna strona, warto zajrzeć.

Odzież i buty na wycieczki turystyczne powinny być bardzo solidne, więc wybierz tylko elementy znanych firm

autokar
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wyprawę w góry lub na inny BIWAK turystyczny, trzeba się do tego dobrze przyszykować pod względem odzieży, butów i sprzętu. Nie można zapominać o tym, że w czasie takich wypraw aura bywa bardzo zmienna, więc należy być przygotowanym na różnorakie ewentualności.

Co dają nam Bieszczady? Czemu właśnie tam powinniśmy się wybrać?

Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Bieszczady, mimo dość niewielkiej gęstości zaludnienia, były rejonem zamieszkałym już w czasie neolitu. Ciekawe zjawisko, szczególnie iż spora część starszych osad z czasem zyskiwała na znaczeniu i rozrastała się do wielkości potężnych obecnie ośrodków, a tego w Bieszczadach po prostu nie ma.

Na urlop w góry!

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na dworze robi się coraz ładniej, a więc niebawem będzie czas najlepszy na odprężające wyprawy. Jeżeli myślisz, że w tym roku można wybrać się w jakieś popularne wypoczynkowe miejsce bez zabukowania pobytu na sporo miesięcy przed dniem przyjazdu, muszę cię rozczarować – to jest mission impossible.

Doskonały urlop w Bieszczadach

Tatry
Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu niezwykłym, tajemniczym i całkowicie ujmującym swym malowniczym pięknem. Kraina ta jest doskonałą ofertą dla ludzi szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wczasy 2014.

Wakacje na Dolnym Śląsku, czyli co warto zobaczyć oraz jakie miejscowości zwiedzić

Dolny Śląsk
Autor: Elżbieta Jedyńska
Źródło: http://www.flickr.com
Planując podróż na Dolny Śląsk, dobrze jest odwiedzić kilka ważnych miejsc znajdujących się na tym obszarze. Wrocław, Legnica to kilka z nich, które z chęcią odwiedzane są przez przyjezdnych o każdej porze roku.

Jedziemy na narty. Jak dobrze się przygotować?

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało parę dni. To na pewno za mało, ażeby porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można uczynić, aby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, i jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na narty?

W jakie miejsce warto pojechać na wczasy? Czemu apartamenty mogą pochwalić się tak wielkim zainteresowaniem?

góry
Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy chcą zagwarantować sobie wspaniałe wakacje powinni zdecydować się na odpoczynek w górach, gdzie znajdują się tak samo na niecodzienne widoki, jak też przyjemne orzeźwienie przy wszelkich źródełkach. Decydując się na wypoczynek warto przyłożyć bardzo dużą wagę do zakwaterowania, jakie musi spełniać wszystkie nasze wymagania. Osoby, które przykładają szczególną wagę do standardu kwater powinny zdecydować się na apartamenty, które gwarantują wielki komfort.

Jeśli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – ulokuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Tatry
Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com
Dużymi krokami zbliżają się wakacje Nadchodzą te letnie – upalne dni. Każdy z Nas już myśli o długooczekiwanym relaksie. Dzieci czekają na zakończenie roku szkolnego. W każdej spokojniejszej chwilce, obrazujesz sobie swoją osobę razem z rodziną na łonie natury, daleko od miasta i smutnej rzeczywistości. Jeżeli nie lubisz siedzieć bezczynnie na plaży i preferujesz aktywny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.
Syndicate content