góry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wakacje w okolicach miasta

Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Zamiast marzyć o dalekich podróżach w egzotyczne miejsca, powinno się odszukać atrakcyjne miejsca w pobliżu miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego otoczeń wcale nie musi być szare. Co więcej, taka eskapada może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeżeli tylko się stosownie przygotujemy.

Co powinniśmy zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwrócić uwagę?

krajobraz gór
Autor: tinyfroglet
Źródło: http://www.flickr.com
Nowy Targ to piękne miasto zlokalizowane w granicach województwa małopolskiego, jakie jest świetnym punktem wypadowym dla wielbicieli Podhala. Nowy Targ, położony u zbiegu bardzo istotnych w tym rejonie rzek: Białego oraz Czarnego Dunajca to miejsce, z jakiego możemy wyruszyć jednocześnie w Tatry, jak i w Pieniny. Malownicze oraz atrakcyjne pod kątem turystycznym są także najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - całkiem przydatna strona, warto zajrzeć.

Odzież i buty na wycieczki turystyczne powinny być bardzo solidne, więc wybierz tylko elementy znanych firm

autokar
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wyprawę w góry lub na inny BIWAK turystyczny, trzeba się do tego dobrze przyszykować pod względem odzieży, butów i sprzętu. Nie można zapominać o tym, że w czasie takich wypraw aura bywa bardzo zmienna, więc należy być przygotowanym na różnorakie ewentualności.

Co dają nam Bieszczady? Czemu właśnie tam powinniśmy się wybrać?

Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Bieszczady, mimo dość niewielkiej gęstości zaludnienia, były rejonem zamieszkałym już w czasie neolitu. Ciekawe zjawisko, szczególnie iż spora część starszych osad z czasem zyskiwała na znaczeniu i rozrastała się do wielkości potężnych obecnie ośrodków, a tego w Bieszczadach po prostu nie ma.

Na urlop w góry!

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na zewnątrz robi się coraz cieplej, a zatem zbliża się czas idealny na wypoczynkowe eskapady. O ile łudzisz się, że w tym roku można pojechać w jakieś znane wakacyjne miejsce bez zabukowania pobytu na sporo miesięcy przed terminem, muszę cię rozczarować – to jest nieprawdopodobne.

Doskonały urlop w Bieszczadach

Tatry
Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com
Niełatwo mówić o Bieszczadach inaczej, aniżeli o miejscu niezwykłym, tajemniczym i całkowicie ujmującym swym malowniczym pięknem. Kraina ta jest doskonałą ofertą dla ludzi szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wczasy 2014.

Wakacje na Dolnym Śląsku, czyli co warto zobaczyć oraz jakie miejscowości zwiedzić

Dolny Śląsk
Autor: Elżbieta Jedyńska
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się w podróż na Dolny Śląsk, warto odwiedzić parę ważnych miejsc znajdujących się na tym obszarze. Wrocław, Legnica to wybrane z nich, które z chęcią zwiedzane są przez przyjezdnych przez cały rok.

Jedziemy na narty. Jak dobrze się przygotować?

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością za mało, aby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie powrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym musimy pamiętać, a także jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?

W jakie miejsce warto pojechać na wczasy? Czemu apartamenty mogą pochwalić się tak wielkim zainteresowaniem?

góry
Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe wczasy powinni wybrać pobyt w górach, gdzie znajdują się zarówno na niecodzienne widoki, jak też miłe orzeźwienie przy górskich źródełkach. Organizując sobie wypoczynek warto przyłożyć szczególną wagę do zakwaterowania, które musi spełniać wszystkie nasze potrzeby. Osoby, które przykładają dużą uwagę do standardu pokojów powinny zdecydować się na apartamenty, które gwarantują rewelacyjny komfort.

Jeśli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – ulokuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Tatry
Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com
Dużymi krokami idą wakacje Nadchodzą te letnie – upalne momenty. Każdy z Nas już myśli o długooczekiwanym relaksie. Dzieci czekają na koniec szkoły. W każdej wolnej chwili, wyobrażasz sobie swoją osobę razem z bliskimi na polanie, z dala od cywilizacji i szarej rzeczywistości. Jeśli nie cierpisz leżeć bezczynnie na plaży i preferujesz czynny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.
Syndicate content