zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kajaki – świetna rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla całych rodzin

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy ma szansę na długie urlopowanie, lecz właściwie wszyscy co pewien czas planują krótkie wyjazdy, by choć na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości. Szczególnie lubimy wyjeżdżać latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma chmur, a temperatura sięga najwyższych kresek. W takie ciepłe dni nic nie wywołuje większej radości, jak wypoczynek nad wodą. Lecz nie musimy wyłącznie leżeć i leniuchować albo pływać na materacu, można także wypożyczyć kajaki oraz trochę poszaleć, gdyż to naprawdę doskonała zabawa.

Impreza organizacyjna – czy przeznaczone na jej organizację koszty rzeczywiście się zwracają i dlaczego to dobra inwestycja?

impreza firmowa
Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, że dla posiadacza firmy zaplanowanie interesującej imprezy integracyjnej jest jedynie niepotrzebnym obciążeniem finansowym. Tymczasem, w rzeczywistości to doskonała inwestycja w kapitał ludzki swojej firmy. Z jakiego powodu? Integracja sprawia, że pracownicy działają o wiele lepiej jako zespół, gdy świetnie się znają, a podczas wspólnej zabawy przełamywane są różnego rodzaju bariery dotyczące komunikacji.
Syndicate content