zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kajaki – świetna rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla całych rodzin

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić na długie urlopowanie, ale praktycznie wszyscy co pewien czas organizują krótkie wypady, by chociaż na moment oderwać się od codzienności. W szczególności lubimy wyjeżdżać latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma zachmurzenia, a temp. sięga najwyższych kresek. W takie pogodne dni nic nie wywołuje większej radości, niż wypoczynek nad wodą. Ale nie musimy jedynie leżeć i leniuchować albo pływać na materacu, możemy również wypożyczyć kajaki oraz odrobinę zaszaleć, bo to naprawdę dobra zabawa.

Impreza organizacyjna – czy przeznaczone na jej organizację koszty rzeczywiście się zwracają i dlaczego to dobra inwestycja?

impreza firmowa
Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, że dla posiadacza firmy zaplanowanie ciekawej imprezy integracyjnej jest wyłącznie dodatkowym obciążeniem finansowym. Tymczasem, w praktyce to świetna inwestycja w kapitał ludzki posiadanej firmy. Dlaczego? Integracja powoduje, że pracownicy działają zdecydowanie lepiej jako zespół, gdy dobrze się znają, a podczas wspólnej zabawy likwidowane są wszelkiego rodzaju bariery dotyczące komunikacji.
Syndicate content