Karkonosze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atrakcje turystyczne w Szklarskiej Porębie. Które miejsca warto odwiedzić?

szklarska poręba
Autor: littlemoresunshine
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba czaruje swoim położeniem na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich. To kapitalne miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku i osób wrażliwych na czar natury. Na obieżyświatów czeka mnóstwo miejsc godnych ujrzenia oraz ponad 10 000 miejsc noclegowych. Szklarska Poręba zlokalizowana przepięknie na pograniczu dwóch pasm górskich jest jedną z bardziej znanych miejscowości turystycznych w Naszej ojczyźnie. Od południa oplatają ją Karkonosze, z górującą nad miastem Szrenicą.

Gdzie na wakacje, czyli kilka propozycji dla szczególnie zabieganych i jednocześnie zmęczonych dyrektorów i właścicieli firm

pensjonaty na podlasiu
Źródło: pixabay.com
Choćby kilka dni urlopu należy się każdemu, a przede wszystkim szefom, którzy kierują potężnymi koncernami. Przebywanie w klimatyzowanych biurach, bezustanny stres, wypijanie kawy w nadmiernych ilościach czy w końcu nieprzespane noce oraz papierosy na pewno zdrowiu nie służą.

Wakacje na Dolnym Śląsku, czyli co warto zobaczyć oraz jakie miejscowości zwiedzić

Dolny Śląsk
Autor: Elżbieta Jedyńska
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się w podróż na Dolny Śląsk, warto odwiedzić parę ważnych miejsc znajdujących się na tym obszarze. Wrocław, Legnica to wybrane z nich, które z chęcią zwiedzane są przez przyjezdnych przez cały rok.
Syndicate content