pływanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sposób na idealne wakacje spędzone nad jeziorami, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

jacht pływający na morzu
Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com
Szybciej niż nam się wydaje za oknem będziemy mieli słoneczne lato. Miesiące przypadające na letni czas to czas urlopów oraz wyjazdów w rozmaite miejsca kraju. Obecnie naprawdę wiele osób stawia na wypoczynek na Mazurach. A nad jeziorami wypoczywa się fantastycznie. Czas można spędzać nie tylko na spacerach po lesie, ale również na pływaniu jachtami. Aby jednak taka forma odpoczynku była możliwa, trzeba ukończyć odpowiedni kurs.

Kajaki – świetna rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla całych rodzin

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy ma szansę na długie urlopowanie, lecz właściwie wszyscy co pewien czas planują krótkie wyjazdy, by choć na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości. Szczególnie lubimy wyjeżdżać latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma chmur, a temperatura sięga najwyższych kresek. W takie ciepłe dni nic nie wywołuje większej radości, jak wypoczynek nad wodą. Lecz nie musimy wyłącznie leżeć i leniuchować albo pływać na materacu, można także wypożyczyć kajaki oraz trochę poszaleć, gdyż to naprawdę doskonała zabawa.

Jedziemy na narty. Jak dobrze się przygotować?

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością za mało, aby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie powrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym musimy pamiętać, a także jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?
Syndicate content