pływanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sposób na idealne wakacje spędzone nad jeziorami, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

jacht pływający na morzu
Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com
Szybciej niż nam się wydaje za oknem będziemy mieli słoneczne lato. Miesiące letnie to czas urlopów i wyjazdów w najróżniejsze miejsca kraju. Aktualnie mnóstwo osób decyduje się na wakacje na Mazurach. A w tym rejonie kraju wypoczywa się świetnie. Czas można spędzać nie tylko na spacerach w lesie, ale też na pływaniu jachtami. By jednak taka forma wypoczynku była możliwa, trzeba ukończyć specjalistyczny kurs.

Kajaki – świetna rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla całych rodzin

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy może sobie pozwolić na długie urlopowanie, ale praktycznie wszyscy co pewien czas organizują krótkie wypady, by chociaż na moment oderwać się od codzienności. W szczególności lubimy wyjeżdżać latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma zachmurzenia, a temp. sięga najwyższych kresek. W takie pogodne dni nic nie wywołuje większej radości, niż wypoczynek nad wodą. Ale nie musimy jedynie leżeć i leniuchować albo pływać na materacu, możemy również wypożyczyć kajaki oraz odrobinę zaszaleć, bo to naprawdę dobra zabawa.

Jedziemy na narty. Jak dobrze się przygotować?

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało parę dni. To na pewno za mało, ażeby porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można uczynić, aby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, i jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na narty?
Syndicate content