technologia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz mieć naprawdę najlepszych pracowników? Wyślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

polska
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach mówi się czasami, iż technologia jest tak specjalistyczna, że w większości prac praktycznie nie potrzeba udziału ludzi, a niemalże wszystko są w stanie samodzielnie zrobić specjalne urządzenia.

Obieg faktur w przedsiębiorstwie można ulepszyć. Potrzeba nowatorskich rozwiązań, jakie są już oferowane

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Normalną rzeczą w polskich przedsiębiorstwach, jak i zagranicy jest papierowy obieg faktur związanych z zakupem. Czy taki obieg wystarczy, czy nie ma z nim problemów? W niektórych sytuacjach takie faktury trafiają do sekretariatu lub działów biznesowych przedsiębiorstwa.

Rozlicz się przez internet, czyli jak urzędy skarbowe próbują pomóc obywatelom w dopełnieniu mało przyjemnego obowiązku

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Do spraw urzędowych ogromna większość Polaków odnosi się z nieskrywaną niechęcią. Taka a nie inna sytuacja w pewnym stopniu jest spowodowana tym, że w urzędach miast i gmin załatwiamy coraz więcej formalności i niełatwo wskazać taką domenę ludzkiego życia, która nie podlegałaby pod rozporządzenia.

Chłodnictwo w praktyce

chłodnictwo
Autor: BillSmith_03303
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach dzisiejszych zmian klimatycznych , jak również najróżniejszych rzeczy związanych z badaniami naukowymi, magazynowaniem i transportowaniem idealnie funkcjonujące chłodnictwo staje się coraz ważniejszą dziedziną technologii. Jest bardzo ważne, by niektóre przedmioty – te jak chociażby żywność, leki , jak również dobrane substancje chemiczne – przebywały w najlepszych warunkach termicznych. Dzięki zyskaniu właściwie niskich temperatur można także przeprowadzać proces liofilizacji bądź wytwarzania tzw. suchego lodu. Takie warunki zapewnić może jedynie wyjątkowo sprawnie działająca automatyka chłodnicza.
Syndicate content