śnieg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atrakcje turystyczne w Szklarskiej Porębie. Które miejsca warto odwiedzić?

szklarska poręba
Autor: littlemoresunshine
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba urzeka swoim położeniem na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich. To idealne miejsce dla entuzjastów czynnego odpoczynku i osób wrażliwych na czar natury. Na turystów czeka mnóstwo miejsc wartych ujrzenia a także ponad 10 000 miejsc noclegowych. Szklarska Poręba umiejscowiona przepięknie na pograniczu dwóch pasm górskich jest jedną z bardziej popularnych turystycznych miejscowości w Naszym kraju. Od południa otaczają ją Karkonosze.

Zimą też można używać z mnóstwa atrakcji

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Kulig to świetna zabawa dla całej familii
Latem możemy używać z kąpieli w morzu, opalać się, lub uprawiać różnego typu sporty, które nie wymagają specjalnego przygotowania, a co robić zimą, gdy za oknem ciemno, mróz i człowiek posiada wrażenie, że za moment zamarznie? Wspaniałą ofertą dla całej familii będzie kulig, który będzie zorganizowany przez profesjonalistów, a więc całkowicie bezpieczny. Zamiast wlec sanki za wozem opiekunów, możemy wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby i będzie miał miejsce poprzez pociągnięcie sanek za sporymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale też zdrowsze, bo nikt nie wdycha spalin. Co więcej możemy również wziąć udział w kuligach, gdzie wszyscy będą zasiadywali w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, okryci ciepłymi kocami, w blasku pochodni założonych po bokach sań. Takie rozwiązanie sprawi, że w pełni będzie można radować się tym niesamowitym przeżyciem, ponieważ będzie nam ciepło oraz nawet najdłuższa droga przejazdu nie będzie stanowiła dla nas problemu.
Syndicate content