śnieg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atrakcje turystyczne w Szklarskiej Porębie. Które miejsca warto odwiedzić?

szklarska poręba
Autor: littlemoresunshine
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba urzeka swą lokalizacją na pograniczu Gór Izerskich oraz Karkonoszy. To idealne miejsce dla entuzjastów czynnego odpoczynku i osób wrażliwych na piękno natury. Na obieżyświatów czeka mnóstwo miejsc godnych ujrzenia i ponad 10 tys. miejsc noclegowych. Szklarska Poręba zlokalizowana przepięknie na pograniczu 2 pasm górskich jest jedną z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych w Naszej ojczyźnie. Od południa oplatają ją Karkonosze, z górującą nad miastem Szrenicą.

Zimą też można używać z mnóstwa atrakcji

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Kulig to świetna zabawa dla calutkiej rodziny
Latem można korzystać z kąpieli w morzu, opalać się, albo uprawiać różnorakiego typu sporty, które nie wymagają specjalnego przygotowania, a co zrobić zimą, gdy za oknem ciemno, mróz i człowiek posiada poczucie, że za moment zamarznie? Świetną propozycją dla całej familii będzie kulig, który będzie przygotowany przez profesjonalistów, a więc zupełnie bezpieczny. Zamiast ciągnąć sanki za samochodem rodziców, możemy wziąć udział w kuligu, który będzie zorganizowany przez doświadczone osoby oraz będzie się odbywał przez ciągnięcie sanek za sporymi saniami ciągniętymi przez konie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale również zdrowsze, gdyż nikt nie wdycha spalin. Co więcej możemy również wziąć udział w kuligach, gdzie wszyscy będą siedzieli w saniach ciągniętych przez konny zaprzęg, opatuleni ciepłymi kocami, w świetle pochodni przyczepionych po bokach sań. Takie rozwiązanie sprawi, że całkowicie będzie można cieszyć się tym niesamowitym przeżyciem, bo będzie nam ciepło i nawet spora droga przejazdu nie będzie stanowiła dla nas problemu.
Syndicate content