wyprawy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polacy kochają morze. Bałtyk wabi piaszczystymi plażami oraz smaczną rybką wprost z kutra - jeśli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni nadzieje

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy lubimy polskie wybrzeże. Nawet jeśli nie zawsze dopisuje aura, ma ono swój urok i dlatego przewyższa często życzenie wyjazdu do tropikalnego kąpieliska.


Jeżeli ciekawi nas Hotel Gwiazda Morza Władysławowo prosi w swoje skromne progi.

W jaki sposób planować wyprawę kamperem bądź z przyczepą?

kamper
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to czas idealny do realizowania wszelkich napraw oraz wprowadzania ulepszeń w przyczepach i kamperach. W ciągu kilku miesięcy bez kłopotu uporamy się ze wszelkimi trudnościami technicznymi. Niemniej jednak okres zimowy to także idealna pora, żeby zacząć zamyślać i organizować wakacyjne podróże. Wielu kierowców zastanawia się, jakim sposobem to zrobić.Rzecz jasna w pierwszej kolejności musimy wyznaczyć cel tegorocznej eskapady. Paradoksalnie bywa to trudniejsze niż cała reszta przygotowań.

Jak mogą wyglądać wakacje marzeń? Każdy z nas ma inne pomysły, lecz dla wszystkich oznaczają same przyjemności

Bali
Autor: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com
Co zrobić by spędzić niezapomniane wakacje? skutecznym sposobem jest zorganizowanie wycieczki niezwykłej, takie, której nie da się zapomnieć nigdy. Wielu z nas o tym marzy, a najczęściej takie wyprawy wiążą się z podróżą poślubną. Warto pamiętać by przed kupnem wymarzonej wycieczki dokładnie sprawdzić wszystkie jej elementy. Skoro decydujemy się na kupienie drogiej i ekskluzywnej wyprawy nie powinniśmy niczym się martwić.
Syndicate content