wyprawy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polacy kochają morze. Bałtyk wabi piaszczystymi plażami oraz smaczną rybką wprost z kutra - jeśli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni nadzieje

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy lubimy polskie wybrzeże. Nawet jeśli nie zawsze dopisuje aura, ma ono swój urok i dlatego przewyższa często życzenie wyjazdu do tropikalnego kąpieliska.


Jeżeli ciekawi nas Hotel Gwiazda Morza Władysławowo prosi w swoje skromne progi.

W jaki sposób planować wyprawę kamperem bądź z przyczepą?

kamper
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Zima to czas idealny do przeprowadzania wszelakich reperacji i wprowadzania usprawnień w przyczepach oraz kamperach. W ciągu kilku miesięcy bez kłopotu uporamy się ze wszystkimi problemami technicznymi. Jednak okres zimowy to także doskonała pora, aby zacząć zamyślać i organizować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców zastanawia się, w jaki sposób to zrobić.Rzecz jasna w pierwszej kolejności powinniśmy wyznaczyć cel tegorocznej wycieczki. Paradoksalnie jest to trudniejsze niż reszta przygotowań.

Jak mogą wyglądać wakacje marzeń? Każdy z nas ma inne pomysły, lecz dla wszystkich oznaczają same przyjemności

Bali
Autor: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com
Jak spędzić wakacje swoich marzeń? skutecznym sposobem jest organizacja niesamowitej podróży, takie, której nie da się zapomnieć nigdy. To marzenie wielu z nas, a najczęściej takie wyprawy wiążą się z podróżą poślubną. Pamiętajmy zawsze, żeby przed taką wycieczką wszystko dokładnie sprawdzić. Skoro jesteśmy zdecydowani na kupienie drogiej i ekskluzywnej wyprawy warto byśmy mieli pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli.
Syndicate content