sport

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakim kraju spędzić wakacje?

wakacje w Chorwacji
Autor: btristan
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku należy silnie postarać się, aby wakacje były zdecydowanie czymś jednorazowym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce doskonałe, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest powalającym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na znakomity klimat, zapierające w dech piersiach widoki i rozliczne możliwości, jakie ma w zanadrzu.

Gdzie chciałabyś spędzać podróż poślubną? Przekonaj się, że spełnienie Waszych marzeń jest w zasięgu Twej ręki!

internecie
Podróż poślubna to bez wątpliwości jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli zdecydujecie się na przeznaczenie na nią większej ilości pieniędzy, możesz zafundować sobie niezapomniane przeżycia, które będziecie wspominać jeszcze przez mnóstwo lat!

Jaki masz plan na weekend? Czyli co zrobić, aby dobrze wykorzystać urlop.

kitesurfing
Źródło: pixabay.com
Wielu z nas miał kłopot z rozplanowaniem swoich wolnych dni czy po prostu weekendu. Zniechęcała nas cena, miejsce a może sporty jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto rozpocząć robić czegoś niekonwencjonalnego. Szukajmy okazji, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Zdajecie sobie sprawę niekiedy: a może by tak skoczyć na bungee, albo nauczyć się surfować?

Jak przygotować się do jazdy na nartach?

narty
Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczynająca się zima to czas, gdy zagorzali pasjonaci sportów zimowych myślą o wypadzie na narty. Góry zimą są wspaniałe, a szusowanie ze stoków to niebywała zabawa, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób się przygotować.
Syndicate content