kursy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Możliwość rozwoju, czyli w jakich kursach dobrze jest brać udział

Mężczyzna przy mikroskopie
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając pracy zwykle napotykamy na sytuację, iż przyszły zatrudniający potrzebuje od nas dodatkowych szkoleń. Nie musi to być jakieś wysoko usytuowane stanowisko.

Na czym polega coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego są stosowane w świecie biznesu?

coaching
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Szukasz szkoleń indywidualnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś kierownikiem i kierujesz grupą ludzi? Jeśli tak to przekonaj się co to jest coaching!

Coaching oferowany jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Jakiego typu kursami będą zainteresowani kierownicy pracujący w supermarketach

szkolenie
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w hipermarkecie do lekkich z pewnością nie należy. Chyba w najgorszej sytuacji pozostają panie, które pracują jako kasjerki, bo muszą przez caluteńką zmianę siedzieć za kasą, przenosić tony produktów, w tym także wielokilogramowe opakowania z cukrem bądź wodą gazowaną i jeszcze dodatkowo dokładnie odliczać resztę. Jednak ci, którzy pracują umysłowo bardzo dobrze wiedzą, że nerwowe sytuacje bywają również i dla nich chlebem powszednim i też wywołują zmęczenie. Nic dziwnego więc w tym, że przedstawiciele kadry kierowniczej zatrudnieni w sklepach wielkopowierzchniowych chcą cały czas się dokształcać, aby sensowniej organizować własną pracę, a także dobrze nadzorować poczynania podwładnych.

Kursy typu: Kadry oraz Płace - czyli, szkolenia dla każdej osoby spośród nas na obszarze Warszawy

stres
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
kursy typu kadry oraz płace bywają na konkretny moment bardzo popularne. szkolenia te posiadają parę poziomów - istnieje możliwość również otrzymać certyfikaty. Do czego jednak jest taki kurs naszym osobom potrzebny? Jak wygląda jego przebieg? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo dowiedz się, czytając nasz artykuł!


Każdy spośród nas powinien podnosić własne kwalifikacje - nie istotne, czy jest się osobą dorosłą albo dzieckiem.
Syndicate content