raty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zaplanować integracyjną imprezę ? Czy należy do tego wynająć firmę zajmującą się tym profesjonalnie?

urząd pracy
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracujący zasługuje na więcej niż pracowanie w takich samych wyznaczonych godzinach pracy, za określoną kwotę. Chodzi o to, żeby pracownik nie był jedynie zwyczajnym gwoździkiem w wielkiej, zipiącej maszynie, żeby miał jakąś osobowość.

Kiedy wynajmujemy cztery katy, to…

Salon
Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy zamiar zacząć wynajmować mieszkanie musimy pamiętać, że trzeba będzie uregulować pewne sprawy z Urzędem Skarbowy. Nie można, ot tak sobie, czerpać pieniędzy z wynajmu i nie płacić od tego żadnego podatku.

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

nauka języka obcego
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Deklaracja PIT 37 nie jest dla Ciebie, jeśli kalkulujesz pozarolniczą działalność gospodarczą albo specjalne działy rolnej produkcji. W nich sam bowiem jesteś odpowiedzialny za rozrachunek oraz zapłatę zaległego podatku dochodowego.


Jeśli pozyskujesz dochody opodatkowane podług skali tak za pośrednictwem płatnika (np. umowa o pracę), jak i bez pośrednictwa płatnika (np. sprzedajesz prywatnie meble na serwisie aukcyjnym), to nie wybierzesz tej deklaracji.
Syndicate content