spółka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Biuro Income - fachowe biuro rachunkowe w Bytomiu

outsourcing rachunkowości
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, rozważa czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

Jakie dane znajdziemy w porównywarkach chwilówek?

materiały biurowe
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy są w życiu takie chwile, gdy nagle potrzebujemy stosunkowo małej sumy pieniędzy. Jeśli dodatkowo nie znamy kogoś, kto zdołałby nam ją pożyczyć, jednym z rozwiązań mogłaby być dla nas popularna ostatnio "chwilówka".

Jakim sposobem być na bieżąco z kursami walut - idealne aplikacje

kurs walutowy
Autor: Jon Åslund
Źródło: http://www.flickr.com
Operowanie finansami i dokonywanie transakcji giełdowych może wymagać czasem spędzenia pewnej ilości czasu na zorientowanie się w temacie najnowszych wydarzeń na rynku. Są jednakże w dzisiejszych czasach dostępne interesujące i praktyczne sposoby na zmniejszenie wysiłku, który jest spędzony nad obserwowaniem kursów walut bądź indeksów giełdowych. Zdecydowanie zaliczają się do nich różnorodne aplikacje na urządzenia mobilne – przykładowo telefony komórkowe – dzięki którym można w razie potrzeby w parę sekund sprawdzić takie informacje, jak aktualny wykres WIG20.

PITY - reguły wypełniania jak też składania

portal podatnika
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Dochody czy też straty uzyskane z odpłatnego zbycia papierów wartościowych (akcji) lub pochodnych instrumentów finansowych i z realizacji praw z nich wypływających otrzymane w poprzednim roku powinno się wykazać w zeznaniu PIT.


Służy do tego blankiet pit 38.
Syndicate content