zadania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie cechy powinien posiadać dobry manager?

zarządzanie ludźmi
Autor: Eric E Castro
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każda osoba może być managerem, który administruje grupą ludzi. Konieczne są do tego odpowiednie umiejętności i wyjątkowe usposobienie. Taki specjalista musi posiadać zdolności powiązane z zarządzaniem zespołem ludzi, a również umieć rozplanowywać zadania dla poszczególnych osób.

W jaki sposób znaleźć sprawdzonego rachunkowego?

faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
O sprawdzonego księgowego nie jest prosto. Winien być to ktoś uczciwy, skrupulatny, wykształcony, a przy tym wszystkim zaangażowany i chętny do pracy. Ważne, ażeby lubił to, co robi jak też stale poszerzał horyzonty, obserwując nowinki i szkoląc się.

Jakie są sposoby, żeby obniżyć koszty prowadzenia firmy?

pracownik
Autor: efile dotcom
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma próbuje zmniejszać koszty prowadzenia swojego biznesu. To konieczne, aby poradzić sobie na stale zmieniającym się rynku.

Rodacy z reguły nie lubią rozliczać się z fiskusem - szczęśliwie dzisiaj możemy już zastosować program online do pomocy

program pit
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Końcówka pierwszego kwartału w każdym roku to zazwyczaj okres, który kojarzy nam się z koniecznością złożenia PIT-u w Skarbówce. Spory odsetek osób nie lubi tej procedury tak bardzo, że aż czekają z tym do ostatniej godziny.
Syndicate content