finansowanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Firma w kryzysie - co zrobić, ażeby wyjść z finansowych problemów i odetchnąć z ulgą?

konkursy dla dzieci
Współczesność znamionuje spora konkurencja na rynku produktów i usług. Powstaje mnóstwo podmiotów gospodarczych, a przedsiębiorcom coraz trudniej zachować swoją pozycję na rynku.

Biuro obsługi księgowej - nowoczesne biuro rachunkowe na Pomorzu

księgowa podczas pracy
Autor: NATO E-3A Component
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy warto korzystać z usług oferowanych przez biuro rachunkowe.

Metody zdobywania finansów na działalność firmy, minusy i plusy obligacji przedsiębiorstw

inwestowanie firmy
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy mogą w różnorodny sposób zdobywać kapitał potrzebny do dalszego rozwoju. Najpopularniejsze są najróżniejsze pożyczki i kredyty bankowe - łatwo je dostać, lecz niestety ich dużym minusem są spore koszty przyznania i odsetki, jakie są do zwrócenia. Bardzo dużą popularność zyskują również emisje akcji.

Dużo osób nieraz słyszało o terminie, jakim jest crowdfunding, a więc finansowanie społecznościowe

crowdfunding
Autor: Joe Vivona
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach tego typu inicjatywy stały się rzeczywiście popularne. Czemu? Głównie przez wzgląd na fakt, że dają szansę na zebranie dosyć wysokich sum pieniędzy, rzecz jasna jeśli finansowany projekt odnajdzie stosowne grono odbiorców.

Jak można pozyskać finanse na rozwój swojego biznesu, zalety rynku NewConnect

pieniądze
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wiele firm rozwija się bardzo szybko do momentu, w którym zderzą się z potrzebą pozyskania większych pieniędzy. Może to być zakup wydajniejszych maszyn i urządzeń, wybudowanie nowego magazynu czy inwestycja w nowe, kosztowne projekty. I w takiej sytuacji będą dwie możliwości, albo się odpuści, ryzykując tym, że firma się zatrzyma, albo można jakimś sposobem potrzebne środki jakoś zdobyć.
Syndicate content