finansowanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Firma w kryzysie - co zrobić, ażeby wyjść z finansowych problemów i odetchnąć z ulgą?

konkursy dla dzieci
Współczesność znamionuje spora konkurencja na rynku produktów i usług. Powstaje mnóstwo podmiotów gospodarczych, a przedsiębiorcom coraz trudniej zachować swoją pozycję na rynku.

Biuro obsługi księgowej - nowoczesne biuro rachunkowe na Pomorzu

księgowa podczas pracy
Autor: NATO E-3A Component
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, rozważa czy opłaca się korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

Metody zdobywania finansów na działalność firmy, minusy i plusy obligacji przedsiębiorstw

inwestowanie firmy
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy w różnoraki sposób mogą pozyskiwać pieniądze potrzebne na jakieś inwestycje. Najpopularniejsze są najróżniejsze kredyty bankowe oraz pożyczki - są one łatwe do wzięcia, lecz niestety ich dużą wadą są spore koszty obsługi i odsetki, jakie są do zwrócenia. Coraz większą popularność mają także emisje akcji.

Dużo osób nieraz słyszało o terminie, jakim jest crowdfunding, a więc finansowanie społecznościowe

crowdfunding
Autor: Joe Vivona
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach tego typu inicjatywy stały się rzeczywiście popularne. Czemu? Głównie przez wzgląd na fakt, że dają szansę na zebranie dosyć wysokich sum pieniędzy, rzecz jasna jeśli finansowany projekt odnajdzie stosowne grono odbiorców.

Jak można pozyskać finanse na rozwój swojego biznesu, zalety rynku NewConnect

pieniądze
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wiele firm rozwija się bardzo szybko do chwili, w której zderzą się z potrzebą pozyskania większych pieniędzy. Przykładowo może to być kupno wydajniejszych maszyn i urządzeń, wybudowanie nowego magazynu czy inwestycja w nowe, perspektywiczne projekty. I w takich sytuacjach będą dwie możliwości, albo się odpuści, ryzykując tym, że firma się zatrzyma, albo można jakimś sposobem zdobyć potrzebne środki.
Syndicate content