Faktury

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy księgowość jest niezbędna w każdej firmie? Co korzystnie wiedzieć w tej dziedzinie?

obliczenia finansowe
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Zbyt wiele faktur do zaksięgowania czekają na biurku, a księgowy dopiero kończy wyliczać słupki liczb, ze znudzeniem patrząc na spoczywające obok PIT-y. Większość z nas tak widzi pracę księgowego. Lecz, czy księgowość jest nudna?Nic bardziej mylnego. Cały sekret polega na tym, aby księgowość po prostu polubić. Każda praca będzie nieprzyjemna, jeśli w sumie nie będzie pokrywała się z naszymi pasjami.

Swoja firma. Jakie są plusy i minusy bycia na swoim?

sala konferencyjna
Posiadanie własnej firmy do dla wielu ludzi będących na etacie duże marzenie oraz cel, do jakiego dążą. Odnośnie niektórych ludzi jest też tak, iż sami chcieliby wszystkim zawiadywać i nie wyobrażają sobie pracować dla kogoś. Posiadają duże ambicje i chcą być zależni jedynie od siebie. Jakie istnieją wady i zalety posiadania swojej firmy?

Faktury, obsługa oraz rozpoznawanie - czyli, jak wprowadzać te rzeczy do komputera?

kombajn
Autor: Airwolfhound
Źródło: http://www.flickr.com
Masz firmę oraz chcesz w łatwy metodę instalować Faktury do komputera? Pomyśl o zakupie porządnego skanera oraz oprogramowaniu, który przetworzy tę rzecz dla Ciebie tak, byś był zdolną ją edytować! Nie masz pojęcia, jak to możliwe? Odczytaj nasz felieton!

Obieg faktur w przedsiębiorstwie można ulepszyć. Potrzeba nowatorskich rozwiązań, jakie są już oferowane

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Normalną rzeczą w firmach z Polski, jak i tych zagranicznych jest standardowy obieg faktur zakupu. Czy taki obieg jest wystarczający, czy nie sprawia problemów? W niektórych sytuacjach takie dokumenty odsyłane są do sekretariatu albo działów biznesowych przedsiębiorstwa.

Wielka pomoc dla twej firmy

pokój
Autor: someToast
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzimy spore przedsiębiorstwo lub biuro rachunkowe, jest sporo przydatnych rozwiązań dla nas, aby oszczędzić czas i\oraz pieniądze.


Dowolne większe przedsiębiorstwo oraz biuro rachunkowe boryka się ze stertami faktur.

Wiele przedsiębiorstw na świecie ma problemy z terminowym płaceniem faktur - powstał więc nowy typ obrotu niezapłaconymi długami

transport i spedycja
Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki nowej technice prezes przedsiębiorstwa, który oczekuje na kwotę z niezapłaconej Faktury, może na powrót spać spokojnie, gdyż w tym momencie odzyskał płynność finansową.


Opis dotyczy rewelacyjnej metodzie nazywanej z angielskiego: faktoring.

W jaki sposób zatroszczyć się o poprawność dokumentacji? Sprawozdania finansowe i odprowadzanie podatków - co zrobić, aby nie narazić firmy na ewentualne nieporozumienia?

pieniądze
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Niezbędne formalności bez wątpienia wymagają od nas potężnej cierpliwości, gdyż stanie przy poszczególnych ‘okienkach’ potrafi pochłonąć mnóstwo cennego czasu. Chociaż razem z postępem technologii uzyskaliśmy dostęp do programów, umożliwiających zarządzanie formalnościami drogą elektroniczną, sporo osób nadal stara się odkładać niezbędne formalności na ostatnią chwilę.
Syndicate content