pieniędzy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie konto otrzymasz zakładając rachunek w banku ING?

puzzle
Źródło: flickr.com
Konto internetowe w dzisiejszych czasach ma już raczej każda osoba. Dzięki niemu można by kupować w marketach wirtualnych czy płacić nasze rachunki za wodę czy komórkę.

Pożyczki nazywane „chwilówkami”

Niebieska świnka skarbonka
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
W ludzkim życiu bywają takie przypadki, gdy pojawia się niespodziewana potrzeba zdobycia dodatkowych pieniędzy. Powody takich przypadków bywają różne, od nagłej powinności odbycia zagranicznego wyjazdu aż po nieoczekiwaną poważną chorobę w rodzinie.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak cały czas chciały obok nas być

domy wielorodzinne
Autor: Rafin Developer.
Źródło: Rafin Developer.
Bardzo wielu zapewne nie raz tak sobie marzył. Niestety rzeczywistość potrafi być okrutna i niebywale często jest tak, iż tych tak bardzo lubianych pieniążków po prostu brak i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kupujemy dom i co dalej? Sprawdź, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

public relations konferencja
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj kupno nowego mieszkania czy domu wiąże się z wielką liczbą decyzji, które trzeba podejmować niemal każdego dnia przed przeprowadzką, a zazwyczaj jeszcze długie miesiące po.

Czy wiemy komu przekazać odzyskiwanie długów?

fiskus
Autor: businessforward
Źródło: http://www.flickr.com
Może się zdarzyć tak, że coś dla kogoś zrobimy, a ta osoba nam nie da pieniędzy. Gdy samodzielnie nie mamy czasu, lub sił zająć się odzyskiwaniem tych należności, to cały czas mamy możliwość nająć specjalistów, którzy nam w tym dopomogą.

Jakie możliwości aktualnie mają osoby chcące kupić albo sprzedać jakąś walutę.

wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
W okresie PRL-u, kiedy handel obcymi walutami był nielegalny, ludzie musieli sobie w jakiś sposób radzić. Przeważnie przy udziale osób, które po cichu sprzedawały i kupowały wszystko, co można tylko było.

Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Zgłoś się do Unii!

dział kadr i płac
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie wybicie się na tle konkurentów jak i zyskanie nowych powracających klientów wymusza na firmach nieszablonowego podejścia i ciągłego rozwoju.
Syndicate content