pieniędzy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie konto otrzymasz zakładając rachunek w banku ING?

puzzle
Źródło: flickr.com
Konto internetowe w obecnych czasach posiada już chyba każda osoba. Dzięki niemu można by kupować w sklepach wirtualnych czy płacić nasze rachunki za wodę czy też komórkę.

Pożyczki nazywane „chwilówkami”

Niebieska świnka skarbonka
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu człowieka bywają takie sytuacje, w których zachodzi niespodziewana potrzeba uzyskania dodatkowej gotówki. Powody tego rodzaju przypadków bywają zróżnicowane, od nagłej konieczności wyjechania za granicę aż po niespodziewaną groźną chorobę bliskiej osoby.

Pieniążki, pieniążki, żeby tak cały czas chciały obok nas być

domy wielorodzinne
Autor: Rafin Developer.
Źródło: Rafin Developer.
Bardzo wielu zapewne nie raz tak sobie marzył. Niestety rzeczywistość potrafi być okrutna i niebywale często jest tak, iż tych tak bardzo lubianych pieniążków po prostu brak i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kupujemy dom i co dalej? Sprawdź, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

public relations konferencja
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj kupno nowego mieszkania czy domu wiąże się z wielką liczbą decyzji, które trzeba podejmować niemal każdego dnia przed przeprowadzką, a zazwyczaj jeszcze długie miesiące po.

Czy wiemy komu przekazać odzyskiwanie długów?

fiskus
Autor: businessforward
Źródło: http://www.flickr.com
Może się zdarzyć tak, że coś dla kogoś zrobimy, a ta osoba nam nie da pieniędzy. Gdy samodzielnie nie mamy czasu, lub sił zająć się odzyskiwaniem tych należności, to cały czas mamy możliwość nająć specjalistów, którzy nam w tym dopomogą.

Jakie możliwości aktualnie mają osoby chcące kupić albo sprzedać jakąś walutę.

wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
W okresie PRL-u, kiedy handel obcymi walutami był nielegalny, ludzie musieli sobie w jakiś sposób radzić. Przeważnie przy udziale osób, które po cichu sprzedawały i kupowały wszystko, co można tylko było.

Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Zgłoś się do Unii!

dział kadr i płac
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie wybicie się na tle konkurentów jak i zyskanie nowych powracających klientów wymusza na firmach nieszablonowego podejścia i ciągłego rozwoju.
Syndicate content