VAT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zobowiązania właściciela firmy wobec urzędów

podatki
Źródło: flickr.com
Każdy podmiot gospodarczy jaki wyprzedaje dowolne usługi albo artykuły powinien opłacać podatek VAT. Powszechnie wiadomo, że jest to jeden z najbardziej skutecznych podatków które można płacić. Przynależy do podgrupy podatków pośrednich, to znaczy takich, które nie są płacone we właściwym urzędzie skarbowym ale w cenie kupowanego artykułu czy usługi. Jednym słowem, biznesmeni wliczają ten podatek w koszt sprzedawanego artykułu. I na tym dokładnie polega jego siła - bardzo łatwo jest stwierdzić ile tegoż podatku musimy uiścić.

Biuro Income - fachowe biuro rachunkowe w Bytomiu

outsourcing rachunkowości
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, rozważa czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

Co dobrze jest wiedzieć o uldze na kupno kasy fiskalnej?

rozliczenie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca, który zaczyna procedurę związaną z ewidencjonowaniem sprzedaży na kasie rejestrującej może wnioskować o zwrot za jej zakup. Musi, oczywiście, dopełnić określonych formalności.

Usługi fiskalne jako pomoc w wyraźnym funkcjonowaniu przedsiębiorstw

Taksa istniejeobligatoryjne oznaczanie monetarne pobierane dzięki stosunek publicznoprawny kraju, zakładu pracy samorządu obszarowego bez praktycznego,bezpośredniego świadczeniawzajemnego. Zgromadzone podatki
egzystują używane na wymogi
dokonań zadańglobalnych.

Plusy korzystania z biura rachunkowego

obliczenia finansowe
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś bardzo dużo osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą i mające niewielkie firmy zatrudniające niewielką liczbę osób, decyduje się na skorzystanie z pomocy biur rachunkowych. Duża konkurencja powoduje, że działania oferowane przez biura są na coraz wyższym poziomie. Klienci zdecydowanie mają w czym wybierać.
Syndicate content