deklaracja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pit o numerku 38 - a więc, "czym to dokładnie jest?" i "dla jakich osób to bywa?"

zawód
Jak każdziutka persona co pracuje i ukończyła już osiemnasty roczek egzystencji, również i ty jesteś przymuszony w tym roku uzupełnić dobrze znaną deklarację rodzaju PIT. Posiadasz na to równe cztery miechy od zakończenia poprzedniego roku kalendarzowego.

Jak szybko rozliczyć pit 36?

rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, które przynajmniej część dochodów dostawały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, które samodzielnie muszą obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w dobrym terminie wpłacić do danego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 zdoła być dla wielu osób kłopotliwe, szczególnie jeżeli nie czujemy się za pewnie w kwestiach podatkowych. Jednakże istnieje sposób, by bez trudu i błyskawicznie rozliczyć swój PIT.

Jaki typ rozliczenia podatkowego wybrać - tradycyjny a może poprzez sieć internetową?

pity 2016
Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Często z rozliczeniem podatkowym zwlekamy do ostatniego czasu. Oczywiście jest to ogromny błąd, ponieważ w kwietniu podatnik jest zmuszony do stania w bardzo długiej kolejce w Urzędzie Skarbowym
Syndicate content