obowiązek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju dokumenty są niezbędne przy otwieraniu własnej fundacji i kto mógłby to zrobić?

fundacja
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie każdy z nas posiada okazję niesienia pomocy innym osobom w bardzo wygodny sposób. Mogą to zrobić bezpośrednio lub korzystając z pośrednictwa tak zwanej instytucji pożytku publicznego.

W jaki sposób rozliczyć pit 11? Co może być tutaj naprawdę pomocne? O czym koniecznie pamiętać?

Agent
Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Pit 11 jest informacją o zarobkach i pobranych zaliczkach względem podatku dochodowego, powinna być ona wystawiona przez płatników oraz dostarczona podatnikom, a także urzędom skarbowym właściwym dla takich podatników z terminem końca lutego kolejnego roku podatkowego.


Firmy zatrudniające ludzi, które odpowiadają za pit za 2016 powinny skorzystać z formularza pit 11 z numerem 23, który wystawia się w stosunku do przychodów oraz dochodów uzyskanych od dnia 1 stycznia 2016.

Podstawowe informacje o tym, w jaki sposób policzyć zeznanie podatkowe.

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych obowiązków wszystkich podatników jest rozliczenie się z tego, co się zarobiło. W naszym kraju wszystko to się odbywa po skończeniu roku podatkowego, a wszystko jest określone w odpowiednich przepisach. Przez dwanaście miesięcy pracownicy płacą zaliczki na podatek dochodowy. Później do końca lutego następnego roku powinni oni otrzymać od pracodawców rozliczenie wszystkich osiągniętych zaliczek i dochodów.
Syndicate content