portal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/nitrox.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niejedna firma powinna podjąć współpracę ze specami od promocji

konferencja
Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej planecie funkcjonuje tyle różnych firm, które oferują ogrom usług oraz produktów, że trzeba się w jakiś sposób wyróżniać na tle konkurencji.

Jakiego rodzaju błędy w obszarze pozyskiwania nowych pracowników popełniają bardzo często pracodawcy? O czym powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzając różnorodne propozycje pracy w serwisach rekrutacyjnych jesteśmy w stanie natknąć się na takie ogłoszenia, gdzie po wskazaniu wielu zaawansowanych punktów jakie odnoszą się do wymagań, brakuje informacji, co w sumie pracodawca może zagwarantować nowemu pracownikowi.

Rozliczanie deklaracji podatkowych przez sieć albo przy pomocy programu to znakomity pomysł, by oszczędzić czas

smutek
Autor: Guilherme Yagui
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ciągle wypełniamy druki za pomocą długopisu, to dobrym rozwiązaniem może być porzucenie tej niewygodnej metody na rzecz takiej, która jest szybka i spowoduje, iż nie będziemy popełniać bardzo wielu pomyłek.


Jeżeli chcemy szybko mieć z głowy te niemiłe formalności, to dobrze będzie zajrzeć do Netu praz ściągnąć program pit 2016.

Składanie zeznania podatkowego przez Net to znakomita metoda, żeby szybko i bezbłędnie wypełnić zobowiązanie wobec fiskusa

pit2016
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wiele osób rozlicza zeznania podatkowe poprzez Net. Jest to wyjątkowo łatwa i znakomita metoda, która redukuje ilość popełnianych pomyłek do minimum.

PITY - reguły wypełniania jak też składania

portal podatnika
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Zyski lub straty osiągnięte z odpłatnego zbycia wartościowych papierów (akcji) ewentualnie pochodnych instrumentów finansowych a także z realizacji praw z nich wynikających uzyskane w minionym roku należy wykazać w zeznaniu rocznym PIT.


Do tego służy formularz pit 38.
Syndicate content