Atrakcyjna oferta banku

Większość ludzi zarabiających ma jakieś oszczędności. Na ogół są one ulokowane na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Dobrym podejściem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, lecz mamy pełne przekonanie, że kwota się cokolwiek podwyższy. Takie dodatkowe pieniądze mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Lokata o atrakcyjnym oprocentowaniu umożliwia nam spokojne oszczędzanie i pomnażanie naszych kapitałów.

Banki prześcigają się w propozycjach nowych produktów bankowych. By zainicjować odkładanie na lokacie wystarczy złożyć wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób rozpoczynamy odkładanie.

Masz ochotę dowiedzieć się dużo na ten ciekawy temat? Zachęcamy w takim razie na naszą nową witrynę – można zobaczyć także (www.notariuszlegnica.pl/) link i należy w niego kliknąć.

Kiedy finanse są nam przydatne niespodzianie, przed czasem zakończenia lokaty, możemy wypowiedzieć umowę, a środki pieniężne do nas wrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, którą wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, nabędziemy naliczone od umieszczonej sumy odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to perfekcyjna oferta dla nowych klientów otwierających konto indywidualne BGŻ Optima spajające szczególnie solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez straty naliczonych procentów. Zdołamy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną jest w stanie otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem owego konta. Jeśli osoba nie spełni takiego wymogu, zawiązywana lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Jest dozwolone założyć jedynie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.

W wypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, także procent w kwocie równej 100% wielkości odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Propozycja BGŻ Optima zdecydowanie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, odbiorców.