Kilka faktów na temat obrazu reklamy na wielkich ekranach

Wizerunek reklamy wielkowymiarowej w obecnych czasach gra dużą rolę w zapamiętywaniu produktu. Promocja to nie tylko telewizja czy odbiornik radiowy, to również szereg materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, bannery, bądź spoty reklamujące, które służą do promocji produktów i usług.

materiały biurowe

Źródło: pixabay.com
Materiały reklamowe opracowane w oparciu o funkcjonującą identyfikację wzrokową umacniają wizerunek firmy i uwydatniają indywidualną i zdecydowaną tożsamość marki.

Jeśli zaintrygował Cię ten tekst, sprawdź przykłady (http://www.pischool.pl/kursy_dla_dzieci/) umieszczone tutaj. Na pewno odnajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie.

Billboard, lub telebim to nośniki promocji w szerokim zakresie użytkowane przez wiele jednostek. Billboard Katowice jest nośnikiem reklamy o dużych formatach, na ogół występującym w postaci tablicy, bądź plakatu- przejrzyj. Billboardy bywają podświetlone, żeby były zauważalne w porze wieczornej. Reklamy ujawniane na telebimach są dużo bardziej dostrzegalne aniżeli te na billboardach, czy plakatach. Istota reklam jest również częściej utrwalana, albowiem jest to treść żywiołowo zmieniająca się.

garść pieniędzy na dłoni

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy Bielsko Biała zezwalają na stosowanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklama na dużym ekranie nie tylko błyskawicznie i efektywnie dociera do możliwych klientów, lecz także wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe- Medas Media.
Powierzchnia komunalna zapewnia sposobność lokowania reklam ulicznych w wielu punktach w mieście i poza jego terenem.

To umożliwia bieżący kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji gwarantuje jej zapamiętywanie. Możność umieszczania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu zezwala kreować intrygujące i skuteczne promocje.