Jakie konto otrzymasz zakładając rachunek w banku ING?

Konto internetowe w obecnych czasach ma już raczej dowolna osoba. Dzięki niemu można kupować w sklepach wirtualnych czy płacić nasze rachunki za prąd czy też komórkę.

Dzięki rachunkowi można posiadać kontrolę nad swoimi pieniędzmi.
Kto chciałby założyć konto osobiste ING Bank Śląski będzie doskonałym wyborem. Każdy, kto ukończył 18 lat mógłby sobie taki rachunek otworzyć, ma dowód osobisty, numer komórki i konto mailowe. Rachunek taki okaże się oceniony pozytywnie przez osoby, które samodzielnie wykonują większość opłat przez internet.

Masz zamiar pogłębić swą wiedzę z tego tematu? Chcemy Cię wesprzeć. Musisz wejść na następną stronę i tam dowiedz się więcej (https://graulaw.eu/pl/dla-klienta/informacje/agencje-pracy-tymczasowej-nowe-regulacje/) szczegółów.

Wszystkie płatności można wykonywać przy pomocy laptopa jak i telefonu komórkowego przez aplikację mobilną. Założyć tego typu konto można by przez internet przy pomocy formularza on-line. W formularzu podać należy podstawowe informacje potrzebne do ustalenia tożsamości klienta przez instytucję bankową. Tego typu informacje to imię i nazwisko, numer PESEL, miejsce zamieszkania, adres mailowy i numer komórki. Na podany adres listowny będzie wysłana karta debetowa, która umożliwia płatności w marketach i wypłaty z bankomatów. Dostarczenie karty jest darmowe i zazwyczaj trwa ok. jednego tygodnia. Bank jednak przypomina, że ma na to 14 dni. Istotne dla klientów może być to, że bank nie żąda informacji o zarobkach, ani cyklicznego przelewania wynagrodzenia na konto.

puzzle

Źródło: flickr.com
W tym momencie otwierając rachunek, machinalnie otrzymujesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie takiego rachunku jest bezpłatne oraz nie trzeba wpłacać tam pieniędzy.

Jeśli ktoś nie zamierza go wykorzystywać, może je bez kłopotu zlikwidować z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczające będzie, jeżeli osoba nie zamierzając korzystać z takiego konta, zaloguje się na własny rachunek i złoży chęć likwidacji konta przez internet.