Kamera sportowa dla aktywnych

Aktywność fizyczna to istotny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie prawidłowo wpływa na ciało i ducha. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku warto być aktywnym!

Wakacyjny czas szczególnie pozwala uzupełnić zapotrzebowanie na adrenalinę. Dodatkowo, wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie zatrzymamy na dłużej swoje niezwykłe ewolucje, mając okazję pochwalenia się nimi przed bliskimi. Obecnie, w sklepach internetowych znajdziemy wiele ciekawych modeli kamer, które pozwalają na wygodne filmowanie. Jeszcze niedawno musieliśmy obmyślać sposób na użycie zwykłej kamery.

Te jednak, nie posiadały oryginalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci kamer zaobserwowali zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami dla rządnych przygód użytkowników.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od niedawna jednym ze szczególnie pożądanych akcesoriów dla amatorów sportów wyczynowych są kamery GoPro, które pozwalają na swobodne utrwalanie ewolucji. Ulepszona kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Zainteresował Cię ten wpis? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przejrzenie innych. Po prostu kliknij link i przenieś się do nowej witryny.

Drugim sprzętem godnym bliższego poznania jest Sony HDR-AS100 ((tutaj)), która zaskakuje wspaniałą jakością wykonania oraz bardzo dobrą jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Idealnie spisuje się podczas rowerowych podróży czy z wykorzystaniem wodoodpornego pokrowca – w trakcie kąpieli morskich.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne sprzęty to obecnie stały element kolekcji prezentów przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Ich popularność stale wzrasta, a co roku pojawiają się ciekawe nowsze modele, bijące na głowę poprzednich wersji. Kamera sportowa to produkt, który z całą pewnością znajdzie wykorzystanie.

Dzięki wygodnemu uchwytowi mamy możliwość zamontowania jej do kasku, maski samochodu, kijka do nordic walkingu czy spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę dobra zabawa, dzięki której zarejestrujemy ciekawe chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.