Jaka gra w więzienie da swym graczom dużo emocji?

Dzisiaj możemy grać w przeróżne gry Internetowe. Są to rozgrywki zręcznościowe albo łamigłówki. Można także zagrać w grę pt. „Napad 2”, w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na lotnisko i należy pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot odchodzi do hangaru i kradnie samolot. Kiedy wybijemy jedną falę wrogów, przyjadą następni pojazdami. Będą oni blokować startowy pas, zatem dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy rozpocznie on jazdę po startowym pasie, trzeba ochraniać go wszystkimi sposobami. Gdy pilot wzniesie się w górę, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, oraz wylądować w konkretnym miejscu. W tym samym czasie trzeba zająć się innymi członkami gangu albo uciekać z miejsca tego zdarzenia. Następnym wymaganym autem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W takiej grze gra się w grupie, ale każdy może do zadania podchodzić na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez helikopter, dlatego też należy się zająć nim w pierwszej kolejności. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę i ukraść autobus. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go w czasie kradzieży, ponieważ misja okaże się przegrana. Trzeba zawieźć go do wskazanego miejsca. Tego typu gra w więzienie to idealna rozgrywka w ekipie.
W kolejnym zadaniu należy podzielić się na 2 grupy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to grabieżcy. Policjanci mają za zadanie zdobyć policyjny wóz oraz zgubić pościg. Potem muszą pokierować się na posterunek.

Wejdź na ten link i zobacz tam uwagi o nas. Jeśli powstaną jakieś niejasności, to chętnie Ci na nie odpiszemy.

Wejść należy do budynku i wziąć z biurka rozkład jazdy, a potem powrócić do auta. Należy ponadto pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Są tam zbiorniki z paliwem. Należy podpalić pojazd oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Złodziej ma jednak więcej roboty. Dojechać należy do doków i wejść na wskazany statek.

Tam przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy chowają się między kontenerami. Po dotarciu do celu trzeba wejść na kontener oraz zabić innych niedobitków. Potem należy podejść do określonego kontenera.