Wycena nieruchomości – Jak wybrać profesjonalnego rzeczoznawcę?

W trakcie, gdy zaczynamy myśleć o zakupie lub zbyciu nieruchomościokazuje się, że najbardziej stresującym etapem naszych negocjacji jest cena. Jak nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości lub jak zaproponować nabywcy najlepszą ofertę?

Wybierając agencję doradczą lub – serwis www – doradcę majątkowego powinno się sprawdzić jak szeroki jest zakres działania konkretnej firmy czy doradcy. O wiele lepiej zdecydować się na eksperta, który posiada doświadczenie w obszarze kilku zagadnień z tej branży tj.doradztwo nieruchomości, sporządzanie raportów i analiz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod autostrady,doradztwo prawnika czy pośrednictwo w obrocie majątkiem.. Niewykluczone bowiem, że np. kupując działkę ze stojącym na niej domem będziemy musieli skorzystać z specjalistycznej porady o dużo szerszym zakresie niż tylko określenie wartości samej nieruchomości.

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

By znaleźć naprawdę profesjonalnego specjalistę czasem warto wpisać w wyszukiwarkę internetową potrzebne nam frazy takie jak np. „rzeczoznawca majątkowy” oraz (jeszcze więcej) „wycena nieruchomości” i następnie przeczytać komentarze osób, które już skorzystały z pomocy wybranego specjalisty. Zwiększymy w ten sposób swoją szansę na wybór profesjonalnego eksperta.