Jaki kolor wizytówki wybrać?

Tworzenie wizytówek jest to ciężka praca. Przy tworzeniu dobrej wizytówki należy nie jedynie zwrócić uwagę na wielkość wizytówki, rozlokowanie elementów graficznych czy dobór czcionki, istotnym elementem przy projektowaniu wizytówki jest także kolor.
Niektóre źródła mówią, iż wskazane jest, aby stosować nie więcej niż trzy odcienie, lecz sądzę, że możemy stworzyć parę kolorowych wizytówek, jakie będą bardzo słodkie.

wizytówka kwiaciarnia

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Należyte zestawienie odcieni uczyni z twej wizytówki ciekawy a również niezapomniany wyrób, co jest właściwe z marketingowego punktu spostrzegania. Jeśli natomiast użyjesz nieodpowiedniej kombinacji kolorów dla wizytówki firmowej bądź osobistej wówczas nie będą one brane przez klienta pod uwagę jak też pewnie wylądują w kuble na śmieci.
W dzisiejszym artykule, porozmawiamy o kolorach przy projektowaniu wizytówek. Co znaczą barwy dla twoich klientów? W jaki sposób dobrać kolory dla zawodu? Jakie będą odczucia spowodowane przez poniektóre kolory? Czerwień to niezwykle gorący odcień. Wiąże się on z energią, pasją, prędkością, mocą, ciepłem, miłością, zagrożeniem, ekscytacją, pożądaniem, wojną a także serdecznością. Czerwony odcień może faktycznie mieć fizyczny wpływ na osoby, podnosząc ciśnienie krwi a także szybkość oddechu.

Czy na tej stronie coś Cię zainteresowało? Masz ochotę przeczytać więcej informacji na ów temat? Nie ma problemu. Należy tylko wejść w podany link.

Czerwone wizytówki są doskonałe dla tak osób jak: strażak, kaskader dla restauracji czy też studia projektowania wITryn. Dla kogo oprócz tego taka wizytówka kwiaciarnia to też trafiony pomysł.

Żółty natomiast jest ciepłym kolorem, i łączy się z optymizmem, latem, słońcem, tchórzostwem, kłamstwem, chorobą, wyobraźnią i ufnością. W projektach wizytówek używając owego koloru, swoim nabywcom możesz udzielić poczucie pogody ducha.