Współczynnik konwersji, kontra google doubleclick – czyli, bannery a także reklamy, kontra firma w internecie

Co to jest konkretnie współczynnik konwersji oraz w jakich wypadkach się go używa? Dlaczego jest tak istotne, aby każdy szanujący siebie przedsiębiorca wiedział o nim jak najwięcej? A czym dokładnie bywa google doubleclick oraz jakie ma powiązanie z wspomnianym współczynnikiem? To wszystko bez najbardziej małego problemiku znajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!

oferty

Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com
Na pytanko: Co to jest konkretnie współczynnik konwersji? – w zasadzie odnalezienie odpowiedzi nie jest nazbyt trudne. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że powinien znać jego definicję każdy przedsiębiorca, który pragnie, lub [szukasz pracy] już prowadzi własną działalność w sieci internetowej. Sam współczynnik konwersji, możemy również nazwać Wskaźnikiem konwersji, czyli mówiąc krótko – pokazuje on liczebność (za pomocą procentów), jak dużo person kliknęło nasz baner, reklamę, zakupiło produkt na naszej stronce i tak w dalszym ciągu. Mówiąc krótko pokazuje jak skuteczna jest konkretne strona, albo jej reklama, czy baner. Im wyższy wskaźnik, tym lepiej dlatego dobrze jest się dokładnie nad tym po zastanawiać oraz zacząć działać!
Grupa pracowników firmy

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o google doubleclick, to bywa to przedsiębiorstwo, która to opiekuje się konkretnie bannerami reklamowymi, a także animacjami. Jest to firma komercyjna, którą w marcu 2008 roczku przejął wspomniany już nasz Wujcio Google.

Zadaniem Doubleclick jest zbieranie informacji z odwiedzanych przez nas stronek oraz dopasowanie następnych reklam do naszych zainteresowań, poprzez bannery, które to bywają w tamtym miejscu umieszczane.https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/dubrownik/ (eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/dubrownik/)Formalnie Doubleclick powstało od 1996 roczku, w lipcu dwa tysiące piątego roku została przejęta poprzez przedsiębiorstwo Hellman and Friedman.