Kupujemy dom i co dalej? Sprawdź, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

Zwykle kupno nowego mieszkania czy domu wiąże się z ogromną liczbą decyzji, które trzeba podjąć niemalże każdego dnia przed przeprowadzką, a niejednokrotnie jeszcze długie dni po.

fiskus

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz unikać choćby części tych obowiązków, wówczas z pewnością musisz zatrudnić architekta wnętrz!
public relations konferencja

Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Po co Ci architekt?
Niektórzy z nas zdecydowanie mogą pochwalić się rewelacyjnym gustem, a także wyczuciem co do urządzenia przestrzeni w domu. Prawda jest taka, iż zwykle takie osoby bywają właśnie projektantami wnętrz! Jeżeli więc projektowanie wnętrz jest Ci raczej obce, wówczas projektant wnętrz jest Ci właściwie niezbędny. W przeciwnym razie najprawdopodobniej skończy się tak, iż pójdziesz do dowolnego sklepu z meblami i albo wyjdziesz stamtąd zaraz z poczuciem zupełnego mętliku w głowie lub też zdecydujesz się na zakup pierwszej z brzegu kanapy żeby tylko mieć tę decyzję już za sobą. Jeśli zatrudnisz projektanta, na początku opowiesz mu mniej więcej, jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie, a on przedstawi Ci tylko kilka wariantów – wtedy z pewnością lepiej będzie Ci wybierać.
Czego można oczekiwać od architekta wnętrz?
dokumentacja

Autor: rhodesj
Źródło: http://www.flickr.com
To zależy, co zawrzesz w umowie – co do zasady projektowanie może objąć tylko pierwsze konsultacje, ale również może dotyczyć urządzenia właściwie całego mieszkania.

Oczywiście im większej liczby rzeczy będziesz wymagać od architekta, tym więcej będziesz musiał mu zapłacić, jednak w większości wypadków bez wątpliwości się to opłaca.

Zerknij na stronę i prześledź wpis (http://demostenes.com.pl/jezyki/), który zapewne totalnie Cię wciągnie, gdyż dane tam umieszczone, przykuwają uwagę.

br>
Zainteresowały Cię informacje bezpłatne konta podane w tym artykule? Szalenie przyjemnie zatem będzie nam dzielić się z Tobą nowymi tekstami. Czekamy na opinię!

Wystarczy, iż pomyślisz, iż będziesz w danym domu żył przez jakiś czas – czyż nie warto wówczas zainwestować odrobinę więcej gotówki aby cieszyć się wspaniałymi wnętrzami?