Jakiego rodzaju zalety posiada leasing samochodu? Co przekona do zastanowienia się nad takim rozwiązaniem?

Niektórym osobom zdaje się, że kupno auta jest jedyną opcją, jeśli chcemy swobodnie korzystać z tego typu pojazdu na co dzień. Wcale tak nie jest. Istnieje jeszcze wszak leasing, jaki również ma swoje zalety.

Jakie?
budynek szkoły

Źródło: flickr.com
Istnieje wiele firm, które świadczą takie usługi, w ten sposób nie jesteśmy skazani po prostu na pojedynczą dostępną na rynku możliwość. Przykładem jest leasing Idea Bank. Dzięki niemu można korzystać każdego dnia z samochodu, lecz bez zamartwiania się wieloma kwestiami, które z reguły są po stronie właścicieli. W wielu przypadkach odpada potrzeba wykonywania przeglądów, czy stresujących i kosztownych napraw, jakie z pewnością okazują się zmorą wielu osób mających pojazd na własność.
portal

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Może się wydawać, iż uiszczanie każdego miesiąca rat za to, iż mamy możliwość jeździć autem, jest dużym kosztem. Natomiast pomyślmy, iż chcemy samochód (warto zobaczyć ofertę dotyczącą – contra zadośćuczynienie z oc sprawcy) zakupić, wtedy również musimy ponosić wydatki, natomiast z reguły nawet większe. Sporo ludzi, gdyby nie wspomniany leasing, raczej nie mogłoby sobie pozwolić na poruszanie się takiej klasy autem. To bez wątpienia powinno zachęcić tych, co marzą o wozie z wysokiej półki. kapitał, jaki trzeba wydać na początek, jest o wiele niższy, aniżeli zakup dobrego pojazdu. Oprócz tego dostajemy auto od nowości, prosto z salonu.

Natomiast nabywając samochód, często chcąc zaoszczędzić gotówkę, poszukujemy już czegoś kilkuletniego. Dla przedsiębiorcy plusem jest również rozliczenie podatku VAT, co dodatkowo zmniejsza wydatki takiego leasingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*