Firmowe auto -bezsprzecznie wspaniały sposób na to by zmotywować pracowników!

Teraźniejszość charakteryzuje wielka konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby przyciągnąć nowych odbiorców.

Rodzi się jednak pytanie: jak efektywnie zwiększyć wyniki biznesowe i utrzymać swoją czołową pozycję ?
wynajem długoterminowy Toyota

Autor: iStock.com
biuro

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Klucz do sukcesu stanowi bez wątpienia dobrze zmotywowany zespół. Jednym z najbardziej popularnych pozapłacowych środków doceniania jest służbowe auto. Nie zaskakuje zatem fakt, iż coraz więcej firm decyduje się na wynajem długoterminowy Toyota to najczęściej wybierana marka pojazdów.

Masz chęć zgłębić więcej na prezentowany wątek? To bardzo dobrze, ponieważ pod tym odsyłaczem (https://psmtechnik.pl/reklamy-swietlne,8,pl) odnajdziesz ciekawe informacje, które Cię wciągną.

Czemu tak się dzieje? Powodów nie brakuje. Od lat cieszy się mianem lidera w branży flotowej, a to za sprawą nowoczesnych modeli, interesujących programów finansowania oraz licznych zdobytych nagród. Ponadto – co nie bez znaczenia – Toyota „stawia” na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dobrze byłoby spostrzec, że finansowanie floty samochodów z reguły odbywa się w ramach tzw. leasingu operacyjnego.

Takie „wyście” niesie za sobą albowiem masę rozlicznych korzyści, dla przykładu możliwość odliczenia podatku VAT albo też brak obciążeń dla bilansu firmy, dzięki temu zwiększa się jej płynność finansowa i zdolność kredytowa.
Prowadzisz własny biznes? W takim razie nie czekaj i już dziś przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę aut.