Na wakacje samolotem

Wszyscy kochamy wakacyjny urlop, zwłaszcza kiedy roztacza się przed nami wizja wycieczki do innego kraju. Tylko w którą stronę świata wyruszyć? Już wiele lat temu Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję. Najczęściej odwiedzane regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych. Grecja, słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Grecja

Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Palmę pierwszeństwa wśród wakacyjnych wojaży stracił Egipt, który jest obecnie na drugim, najchętniej wybieranym miejscem wypoczynku.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zachęcamy Cię zatem dalej – do naszej kolejnej witryny. Tam czekają na Ciebie zajmujące wątki.

Miejsce naszych marzeń i snów, które przypomina bajkową scenerię? To oczywiście Barcelona.

Odnajdziemy tam zakątki, w których można się absolutnie zakochać spędzając niepowtarzalne godziny. Zabytki i niezwykła, oryginalna architektura oczaruje nas na długi czas (czytaj więcej). Hiszpania to także cudowne, zadbane, szerokie, piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami trotuary ,a w szczególności: ludzie. To dzięki nim przechadzając się ulicami tego gorącego kraju nasza twarz nie jest pozbawiona uśmiechu.

Wspaniałe wybrzeża np.

Czy wiesz, gdzie także można przeczytać podobne informacje? Jeśli nie, to wejdź na ten link i zerknij na treść (http://www.prozoo.pl/sklep/psy/kosc-dla-psa/) opublikowanego w tamtym miejscu postu.

Costa Brava czy Costa del Sol to zapierające dech w piersiach widoki oraz gwarancja niezapomnianych wrażeń.

bazarek w Egipcie

Autor: Jorge Láscar
Źródło: http://www.flickr.com

Kto choć jeden raz miał okazję odwiedzić Wyspy Kanaryjskie, dowiedział się, jak to się stało, że Platon nadał im imię Wysp Szczęścia… Łagodny, wiosenno-letni klimat, urocze piaszczyste brzegi…

W samym środku wyspy wyrasta nam przed oczyma główna atrakcja Teneryfy – wulkan Teide. Za pomocą kolejki linowej, możemy wjechać na sam szczyt prawie najwyższego wzniesienia w Hiszpanii . Wspaniałą rozrywką dla turystów są odwiedziny w niedaleko położonym parku zoobotanicznym Loro Park. Zebrano tam gigantyczną ilość zwierząt z kilku kontynentów, w tym najbardziej odległych: Antarktydy czy Australii. Nasi milusińscy będą pod wielkim wrażeniem!

Dzisiaj pojęcie tanie latanie nie jest fikcją. Musimy jedynie przeznaczyć trochę czasu na wyszukanie odpowiedniej oferty wakacyjnej, a przekonamy się, że wakacje za granicą nie muszą kosztować wiele więcej od tych nad w Sopocie. Rezerwacja biletów w sieci, to dziś standard. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce frazę np.: tanie latanie, a szybciej niż sądzimy znajdziemy się na piaszczystej plaży Costa del Sol.