Po jakie nowinki sięga obecna reklama, jakie zalety będą mieć wykorzystywane coraz częściej panele LED.

Współczesna reklama coraz częściej sięga po zaawansowane technologicznie rozwiązania. Telewizja i radio są rzeczami, które od dawna są bardzo często wykorzystywane, w ostatnich latach obok nich popularność też zdobywa.


projekt


Ale coraz więcej zmienia się również jeżeli będzie chodzić o standardową reklamę zewnętrzną, która w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. W miejsce statycznych bilboardów i tablic reklamowych coraz częściej zaczynają się pojawiać telebimy, które mają znacznie więcej możliwości - http://www.dailymotion.com/video/xuln6q_telebim-lublin-galeria-olimp-tel-782-666-777_lifestyle. Posiadają one parę ważnych zalet, dzięki jakim popularność ich bez przerwy wzrasta. Typowy telebim Lublin Galeria Olimp jest złożony z pewnej liczby paneli, z jakich każdy zawiera kilkadziesiąt niewielkich punktów. Z kolei każdy punkt jest złożony z trzech diod w różnych kolorach, jakie świecąc dają ostateczny, widoczny przez odbiorcę kolor.


Lokal do wynajęcia
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Z diodami związana jest pierwsza bardzo duża zaleta telebimów, czyli to, że są one świetnie widzialne bez względu na panujące warunki. Nawet w ciemności czy przy śniegu i deszczu świecą na tyle jasno, że bardzo dobrze widać emitowane na nich obrazy - więcej jest na dailymotion.com. Poza tym ekran led Przemyśl Przemyska zastosować można do emitowania rozmaitych animacji czy czasem i filmów, co daje dużo więcej możliwości w stosunku do statycznych tablic.


Aby zmienić reklamę nie trzeba delegować pracownika, aby przykleił plansze, a wystarczy tylko wgrać odpowiedni plik do układu sterującego. W niejednym przypadku nawet nie trzeba z tym jechać do miejsca montażu tablicy, ponieważ wszystko da się zrobić zdalnie, za pomocą internetu.